Roman Bednarek

Miasto przygotowuje rozwiązania, które mają ulżyć przedsiębiorcom

Nie wszystkie firmy działające na terenie miasta musiały zrezygnować ze swojej działalności z powodu koronawirusowego kryzysu Fot. Roman Bednarek Nie wszystkie firmy działające na terenie miasta musiały zrezygnować ze swojej działalności z powodu koronawirusowego kryzysu
Roman Bednarek

Władze miasta przygotowują się do zastosowania ulg w płatnościach do kasy magistratu, z których skorzystają przedsiębiorcy, prowadzący działalność na terenie Skierniewic. Chodzi o podatki od nieruchomości oraz czynsze za wynajem lokali w Zakładzie Gospodarki Mieszkaniowej.

Prezydent Krzysztof Jażdżyk już tydzień temu zapewniał, że chce ulżyć przedsiębiorcom, w których na pewno uderzy koronawirusowy kryzys. Na informacje, że inne samorządy zaoferowały ulgi w podatkach od nieruchomości po rozpatrzeniu każdej sprawy odpowiadał:

- Takie ulgi samorządy stosowały wobec przedsiębiorców nawet w normalnych czasach. Wystarczyło, że osoba prowadząca działalność gospodarczą złożyła wniosek o zastosowanie ulgi, był on rozpatrywany i jeżeli było to uzasadnione, samorząd takiej ulgi udzielał.

Pozostało jeszcze 65% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł tygodniowo.

    już od
    2,46
    /tydzień
Roman Bednarek

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.