Wojciech Kubik

Mieli wziąć siekierę i zrobić porządek w gminie Kowiesy. Teraz dwaj bracia zasiedli na ławie oskarżonych

Przed rawskim sądem w kolejnej rozprawie z udziałem braci W. z gminy Kowiesy przesłuchano między innymi policjanta oraz pracownice opieki społecznej Fot. Wojciech Kubik Przed rawskim sądem w kolejnej rozprawie z udziałem braci W. z gminy Kowiesy przesłuchano między innymi policjanta oraz pracownice opieki społecznej
Wojciech Kubik

Przy pomocy siekiery mieli „zrobić porządek w gminie” - takie oskarżenia padły pod adresem braci W. z Kowies, których proces trwa przed sądem w Rawie Mazowieckiej. Przesłuchiwani świadkowie nie ukrywali, że obecnie obawiają się o swe bezpieczeństwo.

W poniedziałek, 7 października przed sądem w Rawie Mazowieckiej odbyła się kolejna rozprawa, podczas której w charakterze oskarżonych wystąpili bracia W. z gminy Kowiesy. Zarzuca się im między innymi grożenie wójtowi i sugerowanie, że przy pomocy siekiery zrobią porządek w gminie. W poniedziałek zeznawała lekarka z Kowies, policjant, który przyjął zgłoszenie o podejrzeniu przestępstwa, a także pracownice Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Kowiesach.

Pozostało jeszcze 84% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł tygodniowo.

    już od
    2,46
    /tydzień
Wojciech Kubik

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.