Mistrzowie Urody 2019. Prezentujemy liderów głosowania [ZDJĘCIA]

Czytaj dalej
nik

Mistrzowie Urody 2019. Prezentujemy liderów głosowania [ZDJĘCIA]

nik

Już po raz drugi zostaną wybrani Mistrzowie Urody w województwie łódzkim - najlepsi fryzjerzy, kosmetyczki, stylistki paznokci oraz salony fryzjerskie i studia urody. W tej edycji wielkiego plebiscytu nagrody czekają także na make up artist, linergistki, barberów, trenerów fitness i dietetyków. Laureaci odbiorą statuetki i nagrody podczas uroczystej gali podczas targów LOOK & Beauty VISION w Poznaniu. Prezentujemy liderów głosowania z powiatów: skierniewickiego, łowickiego i rawskiego.

Ze względu na dużą liczbę zgłoszeń oraz prośby dotyczące przedłużenia okresu przyjmowania nominacji głosowanie rozpocznie się 1 marca.

Ubiegłoroczna edycja plebiscytu Mistrzowie Urody cieszyła się ogromny zainteresowaniem. Klienci salonów urody z województwa łódzkiego chętnie oddawali głosy na swoich faworytów, a laureaci zgodnie potwierdzali, że po sukcesie w plebiscycie przybyło im klientów.

- Udział w naszej akcji jest znakomitą promocją – mówi Marcin Kowalczyk, Redaktor Naczelny "Dziennika Łódzkiego" i "Expressu Ilustrowanego". - Przez cały plebiscyt będziemy prezentować na łamach gazety i w internecie liderów rankingów, a późnej zwycięzców głosowania. Przedstawimy ich - co bardzo ważne - także na naszych fanpage'ach w serwisie Facebook. Taki zasięg gwarantuje skuteczność promocji.

W pierwszym etapie plebiscytu, w powiatach województwa łódzkiego zostaną przyznane tytuły Fryzjer Roku, Kosmetyczka Roku, Stylistka Paznokci Roku oraz Salon Fryzjerski Roku i Studio Urody Roku. Laureaci w każdej z tych kategorii, poza dyplomami i nagrodami zdobędą awans do drugiego etapu głosowania - wojewódzkiego finału, który wyłoni najlepszych w całym województwie łódzkim. Awansując do finału kandydaci zachowają głosy zdobyte w pierwszym etapie plebiscytu.

Laureaci plebiscytu odbiorą dyplomy i nagrody na głównej scenie podczas uroczystej Gali, która odbędzie się w sobotę 6 kwietnia na prestiżowych targach kosmetyczno-fryzjerskich Look & beautyVision w Poznaniu – największych w Polsce targach branży kosmetyczno-fryzjerskiej organizowanych przez Międzynarodowe Targi Poznańskie. Targi Look & beautyVision to tysiące nowości, trendy, szkolenia i pokazy gwiazd! Impreza z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością. Podczas tego wydarzenia profesjonaliści poznają ofertę marek, zdobywają doświadczenie, czerpią inspiracje i rywalizują w prestiżowych konkursach. Każdego roku targi beautyVision odwiedza około 17 tysięcy osób.

Wszyscy zwycięzcy plebiscytu Mistrzowie Urody zostaną zaprezentowani w specjalnym dodatku do "Dziennika Łódzkiego". Znajdzie się w nim także relacja z gali plebiscytu. Dodatek, który będzie zapowiadany w gazecie i w internecie z pewnością stanie się przewodnikiem po usługach z branży URODA w naszym województwie.

Głosowanie w etapie powiatowym plebiscytu rozpoczęło się 1 marca. Jak wygląda rywalizacja w naszych powiatach po dwóch tygodniach od rozpoczęcia głosowania? Prezentujemy pierwszych liderów. Głosowanie w etapie powiatowym potrwa do 26 marca do godziny 21, więc wszystko zależy od naszych Czytelników!

nik

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.