Mistrzowie Urody 2019. Prezentujemy liderów głosowania [ZDJĘCIA]

Czytaj dalej
nik

Mistrzowie Urody 2019. Prezentujemy liderów głosowania [ZDJĘCIA]

nik

Już po raz drugi zostaną wybrani Mistrzowie Urody w województwie łódzkim - najlepsi fryzjerzy, kosmetyczki, stylistki paznokci oraz salony fryzjerskie i studia urody. W tej edycji wielkiego plebiscytu nagrody czekają także na make up artist, linergistki, barberów, trenerów fitness i dietetyków. Laureaci odbiorą statuetki i nagrody podczas uroczystej gali podczas targów LOOK & Beauty VISION w Poznaniu. Prezentujemy liderów głosowania z powiatów: skierniewickiego, łowickiego i rawskiego.

Ze względu na dużą liczbę zgłoszeń oraz prośby dotyczące przedłużenia okresu przyjmowania nominacji głosowanie rozpocznie się 1 marca.

Ubiegłoroczna edycja plebiscytu Mistrzowie Urody cieszyła się ogromny zainteresowaniem. Klienci salonów urody z województwa łódzkiego chętnie oddawali głosy na swoich faworytów, a laureaci zgodnie potwierdzali, że po sukcesie w plebiscycie przybyło im klientów.

- Udział w naszej akcji jest znakomitą promocją – mówi Marcin Kowalczyk, Redaktor Naczelny "Dziennika Łódzkiego" i "Expressu Ilustrowanego". - Przez cały plebiscyt będziemy prezentować na łamach gazety i w internecie liderów rankingów, a późnej zwycięzców głosowania. Przedstawimy ich - co bardzo ważne - także na naszych fanpage'ach w serwisie Facebook. Taki zasięg gwarantuje skuteczność promocji.

W pierwszym etapie plebiscytu, w powiatach województwa łódzkiego zostaną przyznane tytuły Fryzjer Roku, Kosmetyczka Roku, Stylistka Paznokci Roku oraz Salon Fryzjerski Roku i Studio Urody Roku. Laureaci w każdej z tych kategorii, poza dyplomami i nagrodami zdobędą awans do drugiego etapu głosowania - wojewódzkiego finału, który wyłoni najlepszych w całym województwie łódzkim. Awansując do finału kandydaci zachowają głosy zdobyte w pierwszym etapie plebiscytu.

Laureaci plebiscytu odbiorą dyplomy i nagrody na głównej scenie podczas uroczystej Gali, która odbędzie się w sobotę 6 kwietnia na prestiżowych targach kosmetyczno-fryzjerskich Look & beautyVision w Poznaniu – największych w Polsce targach branży kosmetyczno-fryzjerskiej organizowanych przez Międzynarodowe Targi Poznańskie. Targi Look & beautyVision to tysiące nowości, trendy, szkolenia i pokazy gwiazd! Impreza z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością. Podczas tego wydarzenia profesjonaliści poznają ofertę marek, zdobywają doświadczenie, czerpią inspiracje i rywalizują w prestiżowych konkursach. Każdego roku targi beautyVision odwiedza około 17 tysięcy osób.

Wszyscy zwycięzcy plebiscytu Mistrzowie Urody zostaną zaprezentowani w specjalnym dodatku do "Dziennika Łódzkiego". Znajdzie się w nim także relacja z gali plebiscytu. Dodatek, który będzie zapowiadany w gazecie i w internecie z pewnością stanie się przewodnikiem po usługach z branży URODA w naszym województwie.

Głosowanie w etapie powiatowym plebiscytu rozpoczęło się 1 marca. Jak wygląda rywalizacja w naszych powiatach po dwóch tygodniach od rozpoczęcia głosowania? Prezentujemy pierwszych liderów. Głosowanie w etapie powiatowym potrwa do 26 marca do godziny 21, więc wszystko zależy od naszych Czytelników!

nik

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.