Redakcja

Mój dom, moja pasja, czyli warsztaty w Akademii Twórczości w Skierniewicach

Mój dom, moja pasja, czyli warsztaty w Akademii Twórczości w Skierniewicach
Redakcja

Akademia Twórczości zaprasza na cykl rękodzielniczych warsztatów dla dorosłych (czyli nie dla małych dzieci, ze względu na stopień trudności) pod nazwą „Mój dom – moja pasja”. Poprowadzi go współpracująca od dawna z Akademią p. Magda Kumosińska. Warsztaty „Mój dom – moja pasja” odbywać się będą w jedną sobotę miesiąca.

Tematem zajęć będą własnoręcznie wykonane przedmioty dekoracyjne i użytkowe: malowane poszewki poduszek, ozdobne doniczki, dekoracje przestrzenne, patery, okazjonalne i świąteczne zdobienie domu. Zajmiemy się też zdobieniami w stylu skandynawskim i prowansalskim.
Na początek będzie jednak coś prosto z Dzikiego Zachodu – profesjonalny Indiański łapacz snów jako dekoracja pokoju. Zapewniamy, że będzie łapał złe sny i zostawiał tylko dobre i kolorowe!

Warsztaty odbywają się w siedzibie Akademii Twórczości (budynek Pałacu Ślubów), ul. Piłsudskiego 2, II piętro, pok. 11

Termin: 19 stycznia 2019r. (sobota), godz. 14-18

Wcześniejsze zapisy tel: 46 833 70 93 lub aneta.kapelusz@cekis.pl

Koszt: 40 zł

Opłaty płatne na konto Centrum Kultury i Sztuki, ul. Reymonta 33, Skierniewice, nr. konta 87 10203352 0000 120202010395 lub w kasie CKiS, ul. Reymonta 33, hol na parterze (Punkt Informacji Kulturalno-Turystycznej). Prosimy podać imię i nazwisko, datę i dopisek np. „Indiański łapacz snów”. Dziękujemy!

Redakcja

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.