Muzyczne śniadanie na trawie: Piosenki zatrzymane w kadrze w altanie parkowej w Skierniewicach [ZDJĘCIA]

Czytaj dalej
Katarzyna Michałowska

Muzyczne śniadanie na trawie: Piosenki zatrzymane w kadrze w altanie parkowej w Skierniewicach [ZDJĘCIA]

Katarzyna Michałowska

W niedzielę w Skierniewicach odbył się koncert z cyklu "Muzyczne Śniadanie na trawie". Jest to trzecia edycja tego wydarzenia. Po raz kolejny cykl ten jest objęty honorowym patronatem i opieką artystyczną Filharmonii Łódzkiej im. Artura Rubinsteina. Na scenie pojawił się po raz kolejny Aperatus Quartet oraz po raz pierwszy w tym roku zaśpiewała na altanie parkowej Katarzyna Dąbrowska.

Aperatus Quartet powstał w 2007 r. Zespół występuje w składzie: Marta Kalińska-Strasińska (I skrzypce), Paulina Wielgosińska (II skrzypce), Małgorzata Sowierka-Chmiel (altówka), Maria Katarzyna Filipiak (wiolonczela).
Katarzyna Dąbrowska jest polską aktorką teatralną, filmową i telewizyjną oraz piosenkarką. Ukończyła Akademię Teatralną w Warszawie.

W ramach tegorocznego cyklu odbędą się jeszcze występy innych artystów:
22 lipca o 12:00 - "Jeśli operetka to..." - koncert Agnieszki Grabowskiej (sopran), Macieja Madalińskiego (tenor), Macieja Kawczyńskiego (pianino), Karola Janika (akordeon)
12 sierpnia o 12:00 - "ba... Rockowo" - koncert Kwintetu Śląskich Kameralistów
26 sierpnia o 12:00 - "Muzyczny cocktail" - Kwintet Dęty Blaszany Filharmonii Łódzkiej
Wszystkie z wyżej wymienionych koncertów odbędą się w altanie parkowej. Jeśli pogoda nie dopisze, koncerty zostaną przeniesione do sali kameralnej w Centrum Kultury i Sztuki.
Na deser cyklu koncertów CKiS także przygotował deser. Jest to wyjazd zorganizowanej grupy laureatów konkursu na koncert w Filharmonii Łódzkiej.

Katarzyna Michałowska

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.