Na skierniewickim rynku konsultanci podpowiedzą, jak zdobyć pieniądze na szkolenia

Czytaj dalej
Marcin Niklewicz

Na skierniewickim rynku konsultanci podpowiedzą, jak zdobyć pieniądze na szkolenia

Marcin Niklewicz

Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna rozpoczyna nowy nabór do programu Strefa RozwoYou. We wtorek (12.06) na skierniewickim rynku pojawi się mobilne centrum doradcze.

Augustin Egurrola, Eko Bio i Corin… Co wspólnego mają ze sobą: tancerz, firma dbająca o środowisko i marka, produkująca ekskluzywną bieliznę? Wszyscy już skorzystali z projektu Strefa RozwoYou, oferującego przedsiębiorcom z regionu dofinansowanie na podnoszenie kompetencji pracowników. Do tego grona wkrótce dołączą kolejne firmy, bo Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A. rozpoczyna nowy nabór do programu. Inny niż dotychczas – terenowy.
Mobilne centrum doradcze i punkt rekrutacyjny do końca czerwca odwiedzi 22 powiaty w regionie. Konsultanci odpowiedzą na pytania: jak działa projekt Strefa RozwoYou, kto może liczyć na dofinansowanie oraz czym są bony rozwojowe. Udzielą wyczerpujących informacji wszystkim zainteresowanym przedsiębiorcom, pomogą też na miejscu wypełnić aplikację. Więcej informacji na stronie www.regiostrefa.sse.lodz.pl/.
Specjalny Camper Regio Strefy będzie czekał na przedsiębiorców:12 czerwca (wtorek) w godzinach 11:00 – 17:00 na Rynku w Skierniewicach oraz 13 czerwca (środa) w godzinach 11:00 – 17:00 na ul. Krakowskiej 6C pod Miejskim Domem Kultury w Rawie Mazowieckiej.

Marcin Niklewicz

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.