Natalia Zwolińska

Na styku Sztuk, czyli... każdy znajdzie coś dla siebie

Na styku Sztuk, czyli... każdy znajdzie coś dla siebie Fot. ZATHRA
Natalia Zwolińska

Już w sobotę w Skierniewicach odbędzie się festiwal „Na styku Sztuk”. W tym roku impreza nabrała jeszcze większego rozmachu.

19 czerwca w Skierniewicach odbędzie się festiwal „Na styku Sztuk”. Katarzyna Klimek, Katarzyna Uzar oraz kolektyw Zathra, tym razem na terenie Muzeum Historycznego Skierniewic, przygotowują nie lada ucztę dla miłośników kultury.

Przewidziano wiele atrakcji. Zarówno dla najmłodszych, jak i tych starszych.

- Całość będzie podzielona na trzy różne wydarzenia. Wszystkie będą się odbywać na terenie muzeum. Będą koncerty, wystawy, przedstawienia, zajęcia dla dzieci. Ogólnie całość festiwalu potrwa od godziny 17 do północy. Przygotowaliśmy to w taki sposób, aby mogły przyjść całe rodziny. Będą atrakcje dla dzieci, młodzieży i dorosłych - mówią organizatorki imprezy.

Dla najmłodszych przewidziano warsztaty plastyczne pt. „Czy czarny to kolor?”. Będzie również spektakl „Kolorowe przygody Koziołka Matołka” oraz będzie się można zapoznać z pracami studia animacji Stopklatka. Zajęcia będą się odbywały zarówno w budynku, jak i w ogrodzie muzeum.

Dla wszystkich zaplanowano wystawy artystów sztuk plastycznych „W podróży za kolorem”. Będzie malarski performance „Kolory miasta”. Dla fanów surrealizmu przewidziano wykład dotyczący Salvadora Dali. Zaplanowano również koncerty i recitale. Przed budynkiem odbędzie się ZATHRA Live Session.

Początek wydarzenia zaplanowano na godzinę 17. Festiwal potrwa do północy. Wstęp wolny.

Natalia Zwolińska

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.