Paweł Bruger

Na wizytę do specjalisty zapiszesz się również przez internet.

Na wizytę do specjalisty zapiszesz się również przez internet.
Paweł Bruger

Wojewódzki Szpital Zespolony im. St. Rybickiego w Skierniewicach udostępnia możliwość rejestrowania pacjentów do poradni specjalistycznych również za pomocą internetu.

Aby skorzystać z możliwości e-Rejestracji należy się zarejestrować na stronie https://szpitale.lodzkie.pl/erejestracja/#/registration/. W tym celu, po uzupełnieniu danych personalnych należy je następnie zatwierdzić za pomocą Profilu Zaufanego EPUAP. Osoby, które nie posiadają takiego profilu powinny zgłosić się do szpitala osobiście (pawilon G, budynek administracji przy ul. Rybickiego 1, pokój nr 23 codziennie od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-15:35). Konieczność stawienia się w szpitalu w celu potwierdzenia danych osobowych odbywa się tylko raz.

Podczas kolejnych logowań do e-Rejestracji, po wyborze jednostki medycznej, przechodzimy do wyboru konkretnej poradni specjalistycznej, następnie wybieramy lekarza i termin, w którym jest on dostępny oraz rodzaj wizyty. Po zatwierdzeniu rejestracji należy zgłosić się do specjalisty w wybranym przez siebie terminie.

e-Rejestracja Województwa Łódzkiego to narzędzie internetowe dostarczane na użytek wszystkich szpitali w województwie łódzkim. Dzięki temu narzędziu pacjenci mogą nie tylko zarejestrować się do poradni specjalistycznej w każdym miejscu woj. Łódzkiego, ale również mogą sprawdzić ewentualne występowanie kolejek oczekujących do konkretnych wizyt w poszczególnych lokalizacjach.

Wojewódzki Szpital Zespolony im. St. Rybickiego w Skierniewicach dysponuje w sumie 19 poradniami specjalistycznymi, większość z nich współpracuje z jednorodnymi oddziałami szpitalnymi. Pełną listę poradni, ich lokalizacje i godziny otwarcia można znaleźć na stronie internetowej WSZ pod linkiem: http://www.szpitalskierniewice.pl/poradnie.html.

Paweł Bruger

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.