Najlepsze artykuły w jednym miejscu

Czytaj dalej
Fot. Sławomir Burzyński
Edyta Cieślak

Najlepsze artykuły w jednym miejscu

Edyta Cieślak

Oddajemy w Państwa ręce internetowe wydanie "ITS", czyli tygodnikits.pl. To nowy portal, w którym oprócz aktualności, znajdą Państwo prawdziwe dziennikarskie perełki.

Obok artykułów o rozwoju naszego regionu, będziemy przedstawiać ciekawych mieszkańców, odkrywać nieznaną dotychczas historię, cieszyć się z sukcesów skierniewiczan, łowiczan i rawian oraz dyskutować na ważne dla mieszkańców tematy.

Tygodnikits.pl to serwis, w którym tak jak w papierowym wydaniu "ITS", każdy znajdzie coś dla siebie. Będzie kącik dla miłośników literatury i tradycji. Przedstawimy pasjonatów i życiowe perypetie mieszkańców. Pokażemy zdjęcia, jakich na innych portalach próżno by szukać, a wydarzenia zaprezentujemy tak, by każdy z Czytelników mógł wyrobić sobie na ich temat opinię.

Dla Państwa tworzymy portal wolny od internetowej sieczki informacji nieistotnych. Przeglądanie poszczególnych plansz na monitorze komputera czy smartfonu ma być „czasem dla siebie”, takim jaki obecnie z filiżanką kawy, czy kubkiem aromatycznej herbaty spędzacie Państwo na lekturze papierowego "ITS".

Dostęp do plansz z reportażami, publicystyką czy wywiadami będzie płatny, bo dobrych tekstów dziennikarskich bez opłat publikować nie wypada. Ponadto tygodnik ITS w Internecie będzie ukazywał się wcześniej niż w kiosku, bo będzie dostępny już w czwartek o godz. 18. Wydanie internetowe jest uzupełnione wersją PDF. W tej samej cenie użytkownik zyska ponadto czasowy dostęp do serwisu, a także możliwość korzystania z Ekstra Magazynu (www.ekstramagazyn.pl), w którym znajdzie najlepsze artykuły z całej Polski.

Dostęp do pierwszego numeru zawsze będzie bezpłatny. Pierwsza rejestracja w serwisie będzie premiowana 7-dniowym bezpłatnym dostępem, a po tym czasie dalsze korzystanie z treści będzie wymagało opłacenia abonamentu.​​

Czekamy na Wasze opinie i uwagi. Piszcie do nas i komentujcie. Wspólnie zmieniajmy naszą rzeczywistość na www.tygodnikits.pl.

Edyta Cieślak

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.