Nieprzytomny 29-latek. Prawdpodobnie pod wpływem alkoholu lub narkotyków [FILM I ZDJĘCIA]

Czytaj dalej
Fot. Magdalena Grajnert
Magdalena Grajnert

Nieprzytomny 29-latek. Prawdpodobnie pod wpływem alkoholu lub narkotyków [FILM I ZDJĘCIA]

Magdalena Grajnert

Nieprzytomny 29-latek, mieszkaniec os. Widok, trafił do skierniewickiego szpitala. Został zauważony przez jednego z mieszkańców bloku przy ul. Iwaszkiewicza. Lokator o tym fakcie powiadomił straż miejską.

W środę, 4 stycznia przed godz. 12.00 Straż Miejska w Skierniewicach odebrała zgłoszenie o znajdującym się w klatce schodowej w bloku przy ul. Iwaszkiewicza, nieprzytomnym człowieku.

Strażnicy udali się na miejsce i na schodach prowadzących do piwnicy zauważyli młodego mężczyznę. 29-latek nie reagował na próby nawiązania kontaktu. Strażnik ustalił, że mężczyzna oddycha i z taką informacją strażnicy zadzwonili pod numer alarmowy. Poinformowali też o lekko wyczuwalnej woni alkoholu.

Ratownicy medyczni zbadali mężczyznę, stwiedzili m.in. wysoki poziom cukru - 280mg/dl, wciąż nie udało im się nawiązać kontaktu z nieprzytomnym mieszkańcem Skierniewic. Mężczyznę odtransportowano do skierniewickiego szpitala.

- Pacjent trafił na SOR o godz. 12.25. Wykonano badania diagnostyczne, czekamy na wyniki - informuje Paweł Bruger, rzecznik Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Skierniewicach.

Magdalena Grajnert

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.