Natalia Zwolińska

Nietrzeźwi wsiadali za kierownicę także w sylwestra

Nietrzeźwi wsiadali za kierownicę także w sylwestra
Natalia Zwolińska

Łowiccy policjanci podsumowali weekend od 31 grudnia 2020 do 3 stycznia 2021. Podczas kontroli funkcjonariusze zwracali uwagę na prędkość, trzeźwość oraz bezpieczeństwo pasażerów.

Na drogach nie odnotowano śmiertelnych wypadków drogowych, ale zdarzyły się dwie kolizje. 31 grudnia w Skaratkach 23-latek z powiatu ostrołęckiego, podczas wyprzedzania, stracił panowanie nad audi i wjechał w płot przy jednej z posesji. Badanie wykazało, że mężczyzna miał 1,4 promila alkoholu w organizmie. 1 stycznia na ulicy Gdańskiej w Łowiczu 23-letni obywatel Ukrainy uszkodził ogrodzenia dwóch posesji, słup telefoniczny oraz stojącego na poboczu volkswagena. Miał blisko 2 promile. Mężczyźni odpowiedzą za spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym. Nie uniknie też odpowiedzialności trzeci z kierujących, 23-latek z powiatu łowickiego, który wsiadł za kierownicę mitsubishi 3 stycznia mając promil alkoholu.

Policjanci zatrzymali 3 kierujących, którzy stracili prawo jazdy na 3 miesiące za zbyt szybką jazdę. 1 stycznia w Bełchowie 44-letniego mieszkańca Warszawy, który poruszał się w terenie zabudowanym 115km/h. Kolejny to kierujący 49-latek z Kalisza - 3 stycznia w Łowiczu na ul. Poznańskiej, jechał 102 km/h. W Krępie zatrzymano 46-letniego mieszkańca powiatu brzezińskiego, który jechał z prędkością aż 122 kilometrów na godzinę...

Natalia Zwolińska

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.