Paweł Bruger

Nowy ordynator oddziału kardiologii w WSZ w Skierniewicach

Nowy ordynator oddziału kardiologii w WSZ w Skierniewicach
Paweł Bruger

Bogusława Para została nowym ordynatorem oddziału kardiologicznego Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego im. St. Rybickiego w Skierniewicach. Zastąpi na tym stanowisku dotychczasową kierownik oddziału dr n. med. Teresę Kawkę-Urbanek.

2 czerwca odbył się konkurs na to stanowisko. Bogusława Para pracuje w skierniewickim szpitalu od 1984 roku, od 1997 była zastępcą ordynatora tego oddziału.

- Moim priorytetem będzie powstanie pracowni hemodynamicznej, aby zapewnić pacjentom 24-godzinną, wysokospecjalistyczną opiekę medyczną nad chorymi na choroby wieńcowe, a w szczególności z ostrym zespołem wieńcowym. - mówi nowa ordynator oddziału.

Oprócz specjalistycznej opieki nad chorymi z tzw. zawałem serca dr Para zamierza główny nacisk położyć na remont oddziału kardiologicznego i wyposażenie go w nowoczesną aparaturę medyczną, w tym sali „R”. Priorytetowo będzie również traktowane wzmocnienie bazy aparatury medycznej służącej do diagnostyki chorób serca, w tym poszerzenie możliwości wykonywania badań i zapobiegania chorobom serca.

Paweł Bruger

Komentarze

1
Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

Kajetan

Pytanie na jak długo... z tym picu, picu mój księżycu..., baju , baju , gadu , gadu...? Jeśli chodzi o ambicje i ambicyjki ...to nareszcie i aż...!!!! Jesienią "promotor" tegoż awansu może już nie być w rządzie a nawet w Sejmie....i co wtedy z remontem oddziału oraz innymi obiecankami....? Dobrym fachowcem się jest albo nie , bo ordynatorem się tylko bywa...

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.