Objazdy, czyli jak dojechać na cmentarze w Skierniewicach [MAPA]

Czytaj dalej
nik

Objazdy, czyli jak dojechać na cmentarze w Skierniewicach [MAPA]

nik

Już w czwartek (31.10), w przeddzień Wszystkich Świętych w rejonie skierniewickich nekropolii od samego rana robiło się tłoczno. 1 listopada dojazd do cmentarza będzie jeszcze bardziej utrudniony. Którędy dojechać? Gdzie zaparkować?

1 listopada to okres wzmożonego ruchu na drogach dojazdowych do cmentarzy. W Skierniewicach jak co roku tego dnia obowiązywać będzie zmieniona organizacja ruchu.
Ul. Kozietulskiego na odcinku od nowego ronda do cmentarza św. Józefa będzie jednokierunkowa, podobnie jak ul. Poniatowskiego, którą ruch będzie możliwy tylko w kierunku od cmentarza do osiedla Zadębie.
Jednokierunkowa na całej długości będzie ul. Strobowska - od ul. Kilińskiego, prowadząca do cmentarza komunalnego. 1 listopada tylko tędy będzie można dostać się na cmentarz miejski, ponieważ ruch jednokierunkowy (w stronę ul. Rawskiej) będzie obowiązywał również na ul. Kotowskiego.
O bezpieczeństwo i płynność ruchu tego dnia zadbają skierniewiccy policjanci, których będzie można spotkać m.in. w rejonie cmentarzy oraz przy kluczowych skrzyżowaniach na drogach dojazdowych do nekropolii (m.in. ul. Poniatowskiego/Zadębie czy Zadębie/Strobowska).

nik

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.