Otwarcie centrum handlowego Premium Park Łowicz coraz bliżej

Czytaj dalej
Fot. Rafał Klepczarek
Rafał Klepczarek

Otwarcie centrum handlowego Premium Park Łowicz coraz bliżej

Rafał Klepczarek

Premium Park Łowicz 25 października otworzy swoje podwoje dla klientów. W nowym centrum handlowym uruchomione zostanie 12 sklepów. Rozpoczęła się budowa kolejnych 8.

Wielu mieszkańców Łowicza z ciekawością przygląda się ostatecznym szlifom, które nadawane są największemu w mieście centrum handlowemu, jakim będzie PPŁ.

Z naszych informacji wynika, że niebawem otwarty zostanie tam spożywczy Polo-market, wielobranżowe Pepco, odzieżowe KiK, Magpie i Takko Fashion, odzieżowo-obuwnicze KS Sport i Martes Sport, obuwnicze CCC i Deichmann, elektro market Neonet, drogeria Hebe oraz multimedialny Empik. Część sklepów przeniesie się tam z innych lokalizacji w Łowiczu (np. Neonet, CCC czy Magpie), a inne pojawią się w pelikanim grodzie po raz pierwszy np. KiK czy Deichmann).

To jednak nie koniec. Odpowiadająca za tę inwestycję spółka Developer Pro z Konina rozpoczęła komercjalizację drugiego etapu PPŁ, na który złoży się budowa czwartego pawilonu z ośmioma kolejnymi sklepami lub punktami usługowymi. Ma on zostać oddany do użytku w połowie przyszłego roku.

Z naszych informacji wynika, że prowadzone są obecnie rozmowy, które mogą sprawić, iż w przyszłości niedaleko Premium Park Łowicz otworzy się restauracja sieci McDonald’s.

Rafał Klepczarek

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.