Paulina Kruk z Łowicza zdobyła tytuł Sprzedawcy Roku 2019 [ZDJĘCIA]

Czytaj dalej
Fot. Krzysztof Szymczak
Rafał Klepczarek

Paulina Kruk z Łowicza zdobyła tytuł Sprzedawcy Roku 2019 [ZDJĘCIA]

Rafał Klepczarek

Paulina Kruk z Łowicza zdobyła tytuł Sprzedawcy Roku 2019 w wojewódzkim finale plebiscytu Mistrzowie Handlu, organizowanego przez redakcje „Dziennika Łódzkiego” oraz „Expressu Ilustrowanego”.

- Bardzo cieszę się z tego wyróżnienia – komentuje swój sukces Paulina Kruk. – Serdecznie dziękuję wszystkim, którzy oddali na mnie swój głos. To dodatkowa motywacja w mojej codziennej pracy.

Łowiczanka swoją działalność gospodarczą rozpoczęła na początku 2018 roku. Na targowiskach zajmowała się sprzedażą damskiej odzieży.

- Nie było to zbyt opłacalne, więc przeniosłam biznes do Internetu – mówi nasza laureatka.

Pani Paulina od ubiegłego roku zajmuje się głównie sprzedażą internetową , a od dwóch miesięcy prowadzi sklep stacjonarny, który działa w podłowickim Pilaszkowie pod numerem 66A.

- Sprzedajemy odzież damską podczas internetowych transmisji na żywo – informuje 22-latka. – Bardzo lubię tę pracę. Nie ma tu co prawda bezpośredniego kontaktu z klientem, ale ten system sprzedaży pozwala nawiązać dużo nowych znajomości. Na początku swojej działalności w sieci wysyłałam klientom trzy paczki dziennie i był to dla mnie ogromny sukces. Teraz wysyłam dziennie około 60.

Moda Kruk to sklep oferujący odzież damską polskich oraz włoskich producentów. Najczęściej oferowane są tam suknie wieczorowe, choć nie brakuje także odzieży dla pań, które chcą się modnie ubrać na mniej oficjalne spotkania. Pani Paulina fotografuje się w sprzedawanych kreacjach, aby klientki mogły naocznie przekonać się, jak one leżą.

Nasza laureatka jest absolwentką IV Liceum Ogólnokształcącego wchodzącego w skład Zespołu Szkół Ponadpodstawowych nr 4 w Łowiczu. Ukończyła także studia licencjackie na kierunku finanse i rachunkowość licencjat w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Skierniewicach. Obecnie studiuje ona kadry i płace na wydziale prawa i administracji Uniwersytetu Łódzkiego.

Poniżej przedstawiamy zdjęcia pani Pauliny oraz fotografie zrobione podczas gali wręczenia nagród.

Rafał Klepczarek

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.