Magdalena Grajnert

Piękno jest wśród nas – wersnisaż w RATP w Skierniewicach

 Piękno jest wśród nas – wersnisaż w RATP w Skierniewicach
Magdalena Grajnert

Regionalna Akademia Twórczej Przedsiębiorczości zaprasza w czwartek 30 lipca o godz. 18.00 na wernisaż wystawy "Piękno jest wśród nas – malarstwo Elżbiety Danuty Lipskiej".

Wystawa przedstawia polską i bułgarską przyrodę i architekturę.
Danuta Lipska, artysta plastyk, mieszka w Żyrardowie.
Malowanie jest jej pasją od wielu lat. Jako dziecko często wędrowała po łąkach, lasach, kładła się na trawie podziwiając rosnące kwiaty. Do domu powracała często z bukietem i z upodobaniem pielęgnowała go przez dłuższy okres czasu. Kwiaty i otoczenie stały się dzięki temu tematyką Jej obrazów. Podróże po kraju i za granicą wzbogacają odczuwanie piękna. Wędrówki artystki są inspiracją do uwiecznienia na płótnie i pokazania piękna, które nas otacza.
Do tej pory namalowała kilkadziesiąt obrazów, które znajdują się w jej domu, a także w kraju i za granicą. Wystawiała swoje prace w Żyrardowie, Mszczonowie, Sochaczewie.

Magdalena Grajnert

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2025 Polska Press Sp. z o.o.

Dokonywanie zwielokrotnień w celu eksploracji tekstu i danych, w tym systematyczne pobieranie treści, danych lub informacji z niniejszej strony internetowej, w tym ze znajdujących się na niej publikacji, przy użyciu oprogramowania lub innego zautomatyzowanego systemu („screen scraping”/„web scraping”) lub w inny sposób, w szczególności do szkolenia systemów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji (AI), bez wyraźnej zgody Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie jest niedozwolone. Zastrzeżenie to nie ma zastosowania do sytuacji, w których treści, dane lub informacje są wykorzystywane w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe. Szczegółowe informacje na temat zastrzeżenia dostępne są tutaj.

[ zamknij ]
pomoc
poprzednie nastepne
zamknij