Pierwszy Skierniewicki Maraton Aqua Fitness w pływalni Nawa [ZDJĘCIA, FILM]

Czytaj dalej
Fot. Pływalnia Miejska Nawa
Redakcja

Pierwszy Skierniewicki Maraton Aqua Fitness w pływalni Nawa [ZDJĘCIA, FILM]

Redakcja

11 maja 2019 roku w Pływalni Miejskiej „Nawa” odbył się I Skierniewicki Maraton Aqua Fitness. To pierwsza tego typu impreza zorganizowana przez Pływalnię i pierwsza w regionie. Wydarzenie zostało zorganizowane pod patronatem merytorycznym SAF AQUA POLSKA – wiodącej w Polsce szkoły aqua fitness, szkolącej instruktorów aqua na płaszczyźnie polskiej i międzynarodowej.

Uczestnicy Maratonu wzięli udział w 3 godzinnych zajęciach fitness w wodzie. W programie znalazła się: Aqua Zumba, Saf Aqua Drums, Power Noodle, Bells Training oraz Aqua Stretching. Zajęcia poprowadzili wykwalifikowani i profesjonalni instruktorzy m.in. z SAF AQUA POLSKA. Panowała niezwykle energetyczna i głośna atmosfera. Pomimo zmęczenia z twarzy uczestników nie schodził uśmiech.

Wydarzeniem towarzyszącym Maratonu było spotkanie na siłowni z 2-krotnym Mistrzem Polski w kulturystyce klasycznej Michałem Rurarzem. Michał poprowadził wykład nt. żywienia w sporcie oraz warsztaty treningowe.

W hallu Pływalni można było skorzystać ze strefy zdrowia, wellness, degustacji słodyczy bez cukru oraz porad kosmetycznych. Każdy z Uczestników otrzymał na wejściu tzw. „starter” czyli upominki od Pływalni „Nawa” oraz partnerów Wydarzenia.

Redakcja

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.