Pierwszy Skierniewicki Maraton Aqua Fitness w pływalni Nawa [ZDJĘCIA, FILM]

Czytaj dalej
Fot. Pływalnia Miejska Nawa
Redakcja

Pierwszy Skierniewicki Maraton Aqua Fitness w pływalni Nawa [ZDJĘCIA, FILM]

Redakcja

11 maja 2019 roku w Pływalni Miejskiej „Nawa” odbył się I Skierniewicki Maraton Aqua Fitness. To pierwsza tego typu impreza zorganizowana przez Pływalnię i pierwsza w regionie. Wydarzenie zostało zorganizowane pod patronatem merytorycznym SAF AQUA POLSKA – wiodącej w Polsce szkoły aqua fitness, szkolącej instruktorów aqua na płaszczyźnie polskiej i międzynarodowej.

Uczestnicy Maratonu wzięli udział w 3 godzinnych zajęciach fitness w wodzie. W programie znalazła się: Aqua Zumba, Saf Aqua Drums, Power Noodle, Bells Training oraz Aqua Stretching. Zajęcia poprowadzili wykwalifikowani i profesjonalni instruktorzy m.in. z SAF AQUA POLSKA. Panowała niezwykle energetyczna i głośna atmosfera. Pomimo zmęczenia z twarzy uczestników nie schodził uśmiech.

Wydarzeniem towarzyszącym Maratonu było spotkanie na siłowni z 2-krotnym Mistrzem Polski w kulturystyce klasycznej Michałem Rurarzem. Michał poprowadził wykład nt. żywienia w sporcie oraz warsztaty treningowe.

W hallu Pływalni można było skorzystać ze strefy zdrowia, wellness, degustacji słodyczy bez cukru oraz porad kosmetycznych. Każdy z Uczestników otrzymał na wejściu tzw. „starter” czyli upominki od Pływalni „Nawa” oraz partnerów Wydarzenia.

Redakcja

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.