Rafał Klepczarek

Pijany kierowca z Łowicza dwukrotnie zatrzymany przez policję

Pijany kierowca z Łowicza dwukrotnie zatrzymany przez policję Fot. Rafał Klepczarek
Rafał Klepczarek

Mieszkaniec Łowicza w ciągu dwóch dni dwukrotnie został zatrzymany przez policję, gdy w stanie nietrzeźwości kierował samochodem. Mężczyźnie grozi do 2 lat więzienia.

Po raz pierwszy 60-letni kierowca skody favorit został zatrzymany przez policję 10 listopada tuż po godz. 13 na ulicy Łęczyckiej w Łowiczu. Nieodpowiedzialny mężczyzna miał w organizmie 2,5 promila alkoholu. Mundurowi zabrali mu prawo jazdy.
Mężczyzna mimo to dzień później znów po pijanemu wsiadł za kierownicę skody. Miał jeszcze mniej szczęścia niż poprzednio.
- Nietrzeźwy łowiczanin 11 listopada o godz. 11 spowodował w Mystkowicach kolizję drogową - informuje Urszula Szymczak, rzecznik łowickiej policji. - Na skrzyżowaniu 60-latek nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu toyocie corolli, wjeżdżając na przeciwległy pas ruchu i doprowadzając do zderzenia pojazdów.
Badanie policyjnym alkosensorem wykazało, że 60-latek znów ma w organizmie 2,5 promila alkoholu. Łowiczanin nie posiadał także dokumentów pojazdu. Samochód został zaholowany na policyjny parking.

Rafał Klepczarek

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.