Pijany łowiczanin uderzył autem w słup energetyczny

Czytaj dalej
Fot. Rafał Klepczerek
Rafał Klepczarek

Pijany łowiczanin uderzył autem w słup energetyczny

Rafał Klepczarek

Do dwóch lat więzienia grozi 54-latkowi z Łowicza za spowodowanie w stanie nietrzeźwości kolizji drogowej na ul. Ułańskiej. Kierowca volkswagena turana, mający w organizmie ponad 1,6 promila alkoholu, uderzył autem w słup energetyczny.

Do zdarzenia doszło 20 stycznia około godz. 22 na wysokości marketu Tesco. 54-letni kierowca stracił panowanie nad autem i z dużym impetem uderzył w słup energetyczny. Uszkodzona została jego konstrukcja, a cześć przewodów została zerwana. W efekcie na części okolicznych osiedli budynków wielorodzinnych nie było energii elektrycznej.

Rafał Klepczarek

Komentarze

4
Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

Na pijanych kierowców idealna jest blokada alkoholowa - powstrzyma nieodpowiedzialnych kierowców przed stwarzaniem zagrożenia na drogach. Interlock Lion można wypożyczyć od producenta.

ulica Kilińskiego

Okradli wnuczki. Ostrzeżenie przed oszustami z Pabianic ! Podaj dalej ! podstępem, szantażem, oszustwem, groźbami i kłamstwem, zmusili własną chorą na Alzheimera matkę do zmiany testamentu, tak, aby przejąć cały majątek, nie dzieląc się z rodziną, paląć przy tym cały czas głupa, oszukują również swojego niepełnosprawnego brata.
http://www.oszust-darek-z-ustka-pabianice.pl/materialy-z-sadu/24-relacja-z-sadowej-eksmisji-smerfa-na-bruk

K

To czemu Pan "redaktor" nie napisał folcwagen? Toć już czytałem na łamach dziennika o pojazdach marki Reno, postuluję więc polonizację nazwy volkswagen na swojskiego folcwagena. Ścieżkę ma pan radaktor już przetartą a nazwą turan uczynił pan pierwszy krok

.

tylko dlaczego w głownym wydaniu, a nie w wiadomościach lokalnych?

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.