Katarzyna Michałowska

Pili alkohol w miejscu publicznym w Skierniewicach

Pili alkohol w miejscu publicznym w Skierniewicach
Katarzyna Michałowska

Policjanci dzięki działaniu miejskiego monitoringu zauważyli dwóch mężczyzn pijących alkohol w miejscu publicznym, na skwerze przy ul. Dworcowej.

9 kwietnia dyżurna policji w Skierniewicach ja nagraniu monitoringu miejskiego zauważyła dwóch mężczyzn spożywających alkohol na ławce przy ul. Dworcowej. Wysłała na miejsce patrol policji.
– Interweniujący policjanci najpierw zapytali mężczyzn o popełnione wykroczenia. Ci zaprzeczyli. Funkcjonariusze poinformowali ich, że spożywanie alkoholu i zaśmiecanie okolicy puszką i butelką po wypitym alkoholu zostało zarejestrowane na miejskim monitoringu. Wtedy 31–latek przyznał się, że rzeczywiście pił alkohol w miejscu publicznym, za co przyjął mandat karny. Do zaśmiecania, spożywania alkoholu i używania wulgaryzmów w miejscu publicznym nie przyznał się natomiast 39-letni mężczyzna. W związku z odmową przyjęcia mandatu karnego za popełnione wykroczenie sprawa zostanie, po przeprowadzeniu postępowania zostanie przekazana do sądu – informuje rzecznik policji.

Katarzyna Michałowska

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.