Plebiscyt Uśmiech Dziecka. Przedstawiamy zwycięzców z powiatów: skierniewickiego, łowickiego i rawskiego [ZDJĘCIA]

Czytaj dalej
Fot. Archiwum prywatne
Katarzyna Michałowska

Plebiscyt Uśmiech Dziecka. Przedstawiamy zwycięzców z powiatów: skierniewickiego, łowickiego i rawskiego [ZDJĘCIA]

Katarzyna Michałowska

Głosowanie w plebiscycie Uśmiech Dziecka zakończyło się 29 sierpnia. Przedstawiamy naszych powiatowych zwycięzców. Każde zdjęcie jest piękne i na każdym widać uśmiech. Nie ma przecież nic piękniejszego na świecie niż uśmiech dziecka. Rozczula każdego, kruszy nawet najtwardsze serca. Jak mawiał Janusz Korczak: Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat.

W Skierniewicach i powiecie skierniewickim najwięcej głosów zdobyła Natalia Maliszewska. W rankingu wojewódzkim znalazła się na 21. miejscu. Miejsce drugie zajęła Oliwia Szkup, trzecie -Zosia Cichocka, czwarte - Julia Górecka, a piąte - Lena Reszka.

W kategorii chłopców najwyższe miejsce zdobył Kacper Majos (9. miejsce w rankingu wojewódzkim). Za nim uplasowali się Adrian Sobczyński, Marcel Wojtkiewicz, Kamil Banasiak i Tobiasz Ulanowski.

W powiecie rawskim pierwsze miejsce zajęła Hanna Andruszkiewicz. Dzięki liczbie 1.349 głosów zajęła także bardzo wysokie trzecie miejsce w rankingu wojewódzkim. Za Hanną kolejne miejsca zajęły Kalina i Kamila Jędrzejak, Oliwia Milczarek. Czwarte miejsca zajęły Zuzanna Nosek i Adrianna Szymczak.

Wśród chłopców najwyższe miejsce zajął Adam Andruszkiewicz (10 miejsce w województwie). Na podium znaleźli się także Wojtuś Skoneczny i Igor Górliński, a tuż za nimi Filip Milczarek i Michał Kurciński.

Rywalizacja trwała również w powiecie łowickim. Dzięki swojemu przepięknemu uśmiechowi pierwsze miejsce zajęła Alicja Redek (35. miejsce w województwie). Tuż za nią znalazły się: Laura Kosiewska, Wiktoria Fortuniak, Hanna Zimowska i Róża Czekaj.

W przypadku chłopców na powiatowytm podium znaleźli się: Maciej Jagoda (20. miejsce w rankingu wojewódzkim), Kevin Stendel i Filip Siekierski. Na miejscu czwartym uplasował się Antoś Walczak. Były również trzy miejsca piąte. Równą liczbę głosów zdobyli: Leon Kocemba, Marcel oraz Jan Sobierajski.

Dziewczynki i chłopców, którzy zajęli pierwsze miejsca w powiatrach czeka teraz sesja zdjęciowa. Dla naszych trzech powiatów sesja odbędzie się 8 września w godzinach: 12 (pow. rawski), 12.30 (pow. łowicki) i 13 (Skierniewice i pow. skierniewicki). Sesja odbędzie się w redakcji „Dziennika Łódzkiego” w Łodzi przy ul. ks. Skorupki 17/19. Ich zdjęcia ozdobią okładki naszych gazet.

Dzieci, które zajęły miejsca od pierwszego do piątego w powiecie otrzymają wspaniałe nagrody.

Więcej informacji na temat plebiscytu można znaleźć na stronie internetowej „Dziennika Łódzkiego” i pod numerem tel. 42 665 93 57 (pon.-pt. w godz 9-16) lub mailowo: izabella.mioduszewska@polskapress.pl. Zapraszamy do obejrzenia galerii. Patrząc na piękne zdjęcia dzieci i ich uśmiechnięte buzie gwarantujemy poprawę humoru.

Katarzyna Michałowska

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.