Rafał Klepczarek

Pod Łowiczem ukradli paliwo za blisko 4 tys. zł

Jeden z zatrzymanych mężczyzn Fot. Archiwum Jeden z zatrzymanych mężczyzn
Rafał Klepczarek

Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Łowiczu zatrzymali trzech mężczyzn, którzy okradali stację paliw w Miejscu Obsługi Podróżnych w Polesiu na autostradzie A2.

Mieszkańcom powiatu brzezińskiego w wieku 24, 26 i 32 lat grozi do 5 lat więzienia. - Od pewnego czasu na terenie powiatu łowickiego policjanci odnotowywali przypadki kradzieży paliwa ze stacji benzynowych – informuje Urszula Szymczak, rzecznik łowickiej policji. – Do tego typu zdarzeń najczęściej dochodziło na autostradzie A2 w MOP Polesie.
Po analizie zapisów monitoringu policja wytypowała trzech podejrzanych, którzy zostali zatrzymani 17 czerwca. Zebrany materiał dowodowy wskazuje na to, że mieszkańcy powiatu brzezińskiego kilkadziesiąt razy podjeżdżali samochodami różnych marek pod dystrybutory, tankowali paliwo, a następnie odjeżdżali, nie płacąc.
- Wszyscy usłyszeli zarzuty kradzieży paliwa na łączną kwotę około 4 tysięcy złotych na szkodę jednego z koncernów paliwowych – dodaje przedstawicielka KPP w Łowiczu. - Sprawa ma charakter rozwojowy.

Rafał Klepczarek

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

tygodnikits.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2020 Polska Press Sp. z o.o.