Roman Bednarek

Powstają masowe punkty szczepień przeciwko COVID-19 w Skierniewicach

Powstają masowe punkty szczepień przeciwko COVID-19 w Skierniewicach
Roman Bednarek

Już działa w Skierniewicach pierwszy Masowy Punkt Szczepień przeciw Covid-19. Znajduje się on w nowej hali OSiR przy ul. Pomologicznej 10. Drugi taki punkt powstanie na osiedlu Widok w hali OSiR przy ul. Tetmajera 2.

Masowy Punkt Szczepień przy ul. Pomologicznej 10 w Skierniewicach będzie obsługiwany przez skierniewicki szpital. Jest czynny od środy. Jak poinformowała Anna Michalak, rzecznik skierniewickiego szpitala. Masowy Punkt Szczepień przeciw Covid-19 przy ul. Pomologicznej 10 będzie czynny w dni robocze w godzinach 9-19.

- W zależności od rytmiki dostaw szczepionek oraz ustalonych harmonogramów, czas ten może być elastyczny - podkreśla Anna Michalak.

Na szczepienia najlepiej zgłaszać się pisząc na adres: szczepienia.covid@wsz-skier.pl. Można też zgłaszać się telefonicznie, dzwoniąc na numer 885-775-800.

Do rejestracji będą potrzebne następujące dane: imię i nazwisko, pesel, dokładny adres zamieszkania oraz numer telefonu komórkowego.

Na osiedlu Widok Masowy Punkt Szczepień powstanie w hali OSiR przy ul. Tetmajera 2.

- Znajduje się w trakcie przygotowania i ma być uruchomiony od poniedziałku - informuje Tomasz Józefiak, szef referatu zarządzania kryzysowego, ochrony ludności i spraw obronnych w urzędzie miasta. - Obsługiwać go będą dwie przychodnie: Widok oraz Centrum Medyczne Ogrodowa.

W powiecie skierniewickim mają być uruchomione trzy Masowe Punkty Szczepień - w Bolimowie przy ul. Łowickiej 9a, w Nowym Kawęczynie 1 oraz w Makowie przy ul. Głównej 3. Wszystkie poprowadzi Centrum Medyczne Ogrodowa.

Roman Bednarek

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.