Roman Bednarek

Powstają masowe punkty szczepień przeciwko COVID-19 w Skierniewicach

Powstają masowe punkty szczepień przeciwko COVID-19 w Skierniewicach
Roman Bednarek

Już działa w Skierniewicach pierwszy Masowy Punkt Szczepień przeciw Covid-19. Znajduje się on w nowej hali OSiR przy ul. Pomologicznej 10. Drugi taki punkt powstanie na osiedlu Widok w hali OSiR przy ul. Tetmajera 2.

Masowy Punkt Szczepień przy ul. Pomologicznej 10 w Skierniewicach będzie obsługiwany przez skierniewicki szpital. Jest czynny od środy. Jak poinformowała Anna Michalak, rzecznik skierniewickiego szpitala. Masowy Punkt Szczepień przeciw Covid-19 przy ul. Pomologicznej 10 będzie czynny w dni robocze w godzinach 9-19.

- W zależności od rytmiki dostaw szczepionek oraz ustalonych harmonogramów, czas ten może być elastyczny - podkreśla Anna Michalak.

Na szczepienia najlepiej zgłaszać się pisząc na adres: szczepienia.covid@wsz-skier.pl. Można też zgłaszać się telefonicznie, dzwoniąc na numer 885-775-800.

Do rejestracji będą potrzebne następujące dane: imię i nazwisko, pesel, dokładny adres zamieszkania oraz numer telefonu komórkowego.

Na osiedlu Widok Masowy Punkt Szczepień powstanie w hali OSiR przy ul. Tetmajera 2.

- Znajduje się w trakcie przygotowania i ma być uruchomiony od poniedziałku - informuje Tomasz Józefiak, szef referatu zarządzania kryzysowego, ochrony ludności i spraw obronnych w urzędzie miasta. - Obsługiwać go będą dwie przychodnie: Widok oraz Centrum Medyczne Ogrodowa.

W powiecie skierniewickim mają być uruchomione trzy Masowe Punkty Szczepień - w Bolimowie przy ul. Łowickiej 9a, w Nowym Kawęczynie 1 oraz w Makowie przy ul. Głównej 3. Wszystkie poprowadzi Centrum Medyczne Ogrodowa.

Roman Bednarek

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.