Pożar komunalnego lokum w Łowiczu z alkoholem w tle. Jedna osoba została ranna

Czytaj dalej
Fot. Rafał Klepczarek
Rafał Klepczarek

Pożar komunalnego lokum w Łowiczu z alkoholem w tle. Jedna osoba została ranna

Rafał Klepczarek

Mieszkaniec Łowicza ucierpiał w pożarze, do którego doszło w poniedziałek (11 czerwca) w budynku komunalnym. Mężczyzna padł ofiarą płomieni, które sam prawdopodobnie wywołał.

W oficynie administrowanej przez Zakład Gospodarki Mieszkaniowej w Łowiczu dym pojawił się około godz. 13. Jeden z przechodniów wezwał na pomoc straż pożarną.

- W ostatniej chwili przez okno oficyny, z której wydobywał się dym i płomienie, resztką sił wydostał się najemca lokalu mieszkalnego – informuje świadek zdarzenia.

Wezwani na miejsce zdarzenia strażacy udzielili pomocy 44-latkowi, który po ocuceniu wyglądał na osobę nietrzeźwą. Sąsiedzi prosili strażaków, aby przeszukali lokal, gdyż często miały się tam odbywać imprezy zakrapiane alkoholem. Ranny mężczyzna trafił do szpitala w Łowiczu.

Ogień pochłonął wyposażenie jednego z dwóch pokojów. Spaleniu uległo łóżko, fotel, telewizor oraz część instalacji elektrycznej. Opalone zostały także meble, a stopieniu uległo plastikowe wyposażenie łazienki. Okopcone zostały także ściany mieszkania.

- Straty zostały oszacowane na 25 tys. zł – dowiedzieliśmy się w Komendzie Powiatowej Straży Pożarnej w Łowiczu.

Rafał Klepczarek

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.