Pożar przy ul. Chełmońskiego w Łowiczu. Z dymem poszło 70 tys. zł [Zdjęcia]

Czytaj dalej
Fot. Rafał Klepczarek
Rafał Klepczarek

Pożar przy ul. Chełmońskiego w Łowiczu. Z dymem poszło 70 tys. zł [Zdjęcia]

Rafał Klepczarek

Blisko 40 ratowników z jednostek PSP i OSP z powiatu łowickiego w poniedziałek (26 marca) brało udział w gaszeniu pożaru budynków mieszkalno-składowych.

Pożar wybuchł na posesji przy ul. Chełmońskiego w Łowiczu. Jego przyczyną było niewłaściwe składowanie materiałów palnych w obrębie pieca centralnego ogrzewania.

Ogień pochłonął budynek mieszkalny oraz dach pomieszczenia składowego. Strażacka akcja trwała ponad 3 godziny.

Rafał Klepczarek

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2025 Polska Press Sp. z o.o.

Dokonywanie zwielokrotnień w celu eksploracji tekstu i danych, w tym systematyczne pobieranie treści, danych lub informacji z niniejszej strony internetowej, w tym ze znajdujących się na niej publikacji, przy użyciu oprogramowania lub innego zautomatyzowanego systemu („screen scraping”/„web scraping”) lub w inny sposób, w szczególności do szkolenia systemów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji (AI), bez wyraźnej zgody Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie jest niedozwolone. Zastrzeżenie to nie ma zastosowania do sytuacji, w których treści, dane lub informacje są wykorzystywane w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe. Szczegółowe informacje na temat zastrzeżenia dostępne są tutaj.