Redakcja

Poznaj Tygodnik ITS+

Redakcja

Oddajemy w Twoje ręce Tygodnik+ z najlepszymi materiałami dotyczącymi powiatu Skierniewickiego. Kupując abonament otrzymasz dostęp do serwisu bez uciążliwych reklam, rozbudowany o dodatkowe materiały, które przeczytasz i zobaczysz tylko w internetowym wydaniu. Zapraszamy do lektury.

Pierwsze wydanie Tygodnika+

Możecie je oglądać za darmo, natomiast pierwsza rejestracja w serwisie będzie premiowana
7-dniowym bezpłatnym dostępem, kolejne będą dostępne po wykupieniu abonamentu.
Tygodnik ukazuje się w każdy czwartek o godz. 18.00. Wydanie internetowe jest uzupełnione wersją PDF. W tej samej cenie użytkownik zyska ponadto czasowy dostęp do serwisu, a także możliwość korzystania z Ekstra Magazynu (www.ekstramagazyn.pl), w którym znajdzie najlepsze artykuły z całej Polski.

Płatności

Jeśli spojrzycie do zakładki płatności, zobaczycie, że przygotowaliśmy atrakcyjne oferty płatności. Kupując dostęp do większej liczby wydań, zapłacicie mniej za każde z wydań. 7 dniowy dostęp do treści otrzymacie w przystępnej cenie już za 2,46 zł. Poznaj pełną ofertę.

W ramach każdego abonamentu otrzymasz:

Uwaga: Dostęp do archiwum Tygodnika ITS+ uzyskają użytkownicy, którzy wykupią abonament 30-dniowy lub wyższy.

Najważniejsze w Tygodniku+

Z jednej strony Tygodnik+ nawiązuje do swojego drukowanego odpowiednika, bo to silne lokalna marka, z drugiej jest bogatszy o wszystko to, co umożliwia dzisiejszy Internet. Szukamy dla naszych Czytelników wartości dodanych, ale nie chcemy zamykać tego, co dotychczas było za darmo. Najważniejsze są dla nas jakość treści redakcyjnych oraz nowoczesna forma ich prezentacji.

Nasze teksty uzupełniane są dodatkowymi formatami internetowymi takimi jak: zdjęcia, infografiki, filmy, dźwięki, linie czasu. Chcemy, aby był to serwis atrakcyjny dla użytkownika: nie będzie zawierał uciążliwych przeszkadzających w odbiorze treści reklam. Galerie zdjęć przewijają się szybko i nie powodują czasochłonnego odświeżania strony. Inspiracje czerpaliśmy z projektów internetowych, które wyznaczają dziś światowe trendy.

Twórzcie go razem z nami

Dla nas ten serwis ma być miejscem, w którym będziemy się rozwijać i eksperymentować. Zachęcamy Was drodzy Czytelnicy, abyście sami ocenili ten projekt. Co więcej, chcemy abyście tworzyli go razem z nami. Możecie do nas pisać, jeśli chcecie abyśmy przygotowali reportaż na temat, który Was interesuje lub przedstawili Wasze pasje, sukcesy, a może spróbowali pomóc rozwiązać problemy.

Redakcja

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.