Roman Bednarek

Prezydent podpisał umowy na dofinansowanie z uczestnikami programu PONY 2 [ZDJĘCIA]

Prezydent Skierniewic Krzysztof Jażdżyk podpisał umowy z siedmioma skierniewickimi rodzinami, uczestnikami drugiej edycji Programu Ograniczania Niskiej Fot. Roman Bednarek Prezydent Skierniewic Krzysztof Jażdżyk podpisał umowy z siedmioma skierniewickimi rodzinami, uczestnikami drugiej edycji Programu Ograniczania Niskiej Emisji. W tej edycji programu z dofinansowania skorzystają 134 rodziny, którzy otrzymają zwrot połowy kosztów wymiany systemu ogrzewania w domach.
Roman Bednarek

Prezydent Skierniewic Krzysztof Jażdżyk podpisał umowy z siedmioma skierniewickimi rodzinami, uczestnikami drugiej edycji Programu Ograniczania Niskiej Emisji. W tej edycji programu z dofinansowania skorzystają 134 rodziny, którzy otrzymają zwrot połowy kosztów wymiany systemu ogrzewania w domach.

Spośród wszystkich uczestników PONE 2 126 podłączy się do sieci gazu ziemnego, dwie rodziny zainstalują nowe piece na ekogroszek, 2 – na pelet, 2 – przyłączą się do miejskiej sieci ciepłowniczej, zaś kolejne dwie rodziny zainstalują piece gazowe, ale będą korzystać ze zbiornika na propan-butan.

Dwie rodziny już zrealizowały program i rozliczyły się z poniesionych kosztów, pozostali będą wykonywać swoje inwestycje w przyszłym roku.

Miasto otrzymało na ten cel dofinansowanie z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi dofinansowanie w wysokości 1.320.000 zł.

Roman Bednarek

dziennikarz

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.