Rafał Klepczarek

Proces właściciela piekarni trafi na sądową wokandę

O winie mieszkańców powiatu skierniewickiego lub też jej braku zdecyduje Sąd Rejonowy w Łowiczu Fot. Archiwum O winie mieszkańców powiatu skierniewickiego lub też jej braku zdecyduje Sąd Rejonowy w Łowiczu
Rafał Klepczarek

W Sądzie Rejonowym w Łowiczu na początku marca rozpocznie się proces właściciela zakładu piekarniczo-cukierniczego z pow. skierniewickiego oraz jego byłej żony. 41-letni mężczyzna został oskarżony przez Prokuraturę Okręgową w Łodzi o przestępstwa przeciwko obrotowi gospodarczemu oraz o oszustwa, w których miała mu pomagać była partnerka życiowa. Obojgu grozi do 8 lat pozbawienia wolności.

Z ustaleń prokuratora Łukasza Majchrzaka wynika, że mężczyzna prowadził produkcję wyrobów cukierniczych i pieczywa na dużą skalę. Początkowo produkcja odbywała się pod Skierniewicami, a następnie rozszerzono ją i przeniesiono do Łowicza.

W trakcie funkcjonowania przedsiębiorstwa w latach 2009-2013 oskarżony zawarł z różnymi instytucjami finansowymi szereg umów leasingowych, w wyniku których pozyskał dla firmy urządzenia i pojazdy służące do jej bieżącej działalności.

Pozostało jeszcze 83% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł tygodniowo.

    już od
    2,46
    /tydzień
Rafał Klepczarek

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.