Marcin Niklewicz

Przedszkole na Medal 2018 - Nauczyciel Przedszkola Roku. II miejsce w powiecie łowickim

Przedszkole na Medal 2018 - Nauczyciel Przedszkola Roku. II miejsce w powiecie łowickim Fot. Archiwum prywatne
Marcin Niklewicz

Drugie miejsce w powiecie łowickim w plebiscycie „Dziennika Łódzkiego” i tygodnika „ITS” w kategorii Nauczyciel Przedszkola Roku 2018 dzięki 354 zdobytym głosom zajęła Magdalena Sierota z przedszkola przy Szkole Podstawowej w Popowie.

W Popowie pracuje od 3 lat, ale w sumie w zawodzie ma już siedmioletnie doświadczenia - wcześniej pracowała z dziećmi w Przedszkolu nr 5 w Łowiczu.

- Zawsze bardzo lubiłam zajmować się dziećmi, więc wybór takiej drogi zawodowej zawsze gdzieś tam był w podświadomości - wspomina.

W Popowie przez ostatni rok pracowała z grupą dzieci 3 i 4- letnich. Od września będzie się zajmować najmłodszymi dziećmi. Praca daje jej ogromną satysfakcję, chętnie więc angażuje się także w dodatkowe zajęcia. Prowadzi z dziećmi zajęcia muzyczne, ale od pewnego czasu zajmuje się również prowadzeniem przedszkolnej strony internetowej.

- Pomyślałyśmy z koleżankami, że można tę stronę jeszcze lepiej wykorzystać, zrobić coś więcej. Pomysłów nam nie brakowało i stąd idea, żeby zająć się prowadzeniem strony - wyjaśnia Magdalena Sierota.

Swoją nominację i ostateczny sukces w naszym plebiscycie traktuje przede wszystkim jako wyraz uznania dla swojej pracy ze strony rodziców - najsurowszych recenzentów poczynań nauczyciela. Po ogłoszeniu wyników odebrała wiele gratulacji i ciepłych słów właśnie ze strony rodziców, ale też od koleżanek z pracy. - Usłyszałam, że nawet bez plebiscytu „i tak jest pani najlepsza”. To bardzo miłe - mówi Magdalena Sierota.

Marcin Niklewicz

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.