Radni z sejmiku obradowali w Skierniewicach o rozwoju geotermii

Czytaj dalej
Fot. Marcin Niklewicz
nik

Radni z sejmiku obradowali w Skierniewicach o rozwoju geotermii

nik

Radni z Komisji Rolnictwa i Ochrony Środowiska Sejmiku Województwa Łódzkiego obradowali w Skierniewicach o rozwoju o rozwoju energii geotermalnej na terenie województwa łódzkiego.

Podczas wyjazdowego posiedzenia komisji radni wojewódzcy wysłuchali m.in. wykładu na temat rozwoju - dotychczasowego oraz jego kierunków na przyszłość - energetyki geotermalnej w województwie oraz odwiedzili skierniewicką Energetykę Cieplną. Pierwsze wyjazdowe posiedzenie komisji rolnictwa łódzkiego sejmiku nie przypadkiem odbyło się w Skierniewicach, gdzie planowane jest wykorzystanie źródeł geotermalnych w kompleksie basenów, a w dalszej przyszłości także w ciepłownictwie.

nik

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2025 Polska Press Sp. z o.o.

Dokonywanie zwielokrotnień w celu eksploracji tekstu i danych, w tym systematyczne pobieranie treści, danych lub informacji z niniejszej strony internetowej, w tym ze znajdujących się na niej publikacji, przy użyciu oprogramowania lub innego zautomatyzowanego systemu („screen scraping”/„web scraping”) lub w inny sposób, w szczególności do szkolenia systemów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji (AI), bez wyraźnej zgody Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie jest niedozwolone. Zastrzeżenie to nie ma zastosowania do sytuacji, w których treści, dane lub informacje są wykorzystywane w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe. Szczegółowe informacje na temat zastrzeżenia dostępne są tutaj.