Rafał Klepczarek

Radny miejski z PiS nowym dyrektorem powiatowego centrum w Łowiczu?

Adrianna Kaczora i Jacek Wiśniewski Fot. Rafał Klepczarek Adrianna Kaczora i Jacek Wiśniewski
Rafał Klepczarek

Adrianna Kaczor z przyczyn osobistych zrezygnowała z funkcji dyrektora Centrum Kultury, Turystyki i Promocji Ziemi Łowickiej.

Zarząd Powiatu Łowickiego, kierowany przez starostę Marcina Kosiorka (PiS) ogłosił konkurs na to stanowisko. Na giełdzie kandydatów najczęściej pojawia się nazwisko radnego miejskiego Jacka Wiśniewskiego (PiS). On sam nie podjął jeszcze ostatecznej decyzji, czy weźmie udział w konkursie.

Adrianna Kaczor 4 stycznie tego roku po linii partyjnej została powołana na trzy lata na szefa powiatowego centrum. W ubiegłorocznych wyborach samorządowych kobieta kandydowała z ramienia PiS na wójta gminy Łowicz.

Nie udało jej się pokonać wójta Andrzeja Barylskiego (PSL), ale zdobyła ona mandat radnej gminnej. Mieszkanka pow. łowickiego z końcem września odchodzi z pracy powiatowej placówce. Z naszych nieoficjalnych informacji wynika, że znajdzie zatrudnienie w Wodach Polskich.

Obecnie przebywa na urlopie wypoczynkowym. Do czasu jego zakończenia powierzyła nadzór nad centrum Tomaszowi Dróżce. Zarząd powiatu do 7 października czeka na kandydatury osób, które chciałby kierować centrum.

Rafał Klepczarek

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.