Rawa bez Eugeniusza Góraja poradzi sobie z inwestycjami

Czytaj dalej
Fot. Anna Popłońska
Anna Popłońska

Rawa bez Eugeniusza Góraja poradzi sobie z inwestycjami

Anna Popłońska

Eugeniusz Góraj przez 12 lat sprawował władzę w Rawie Mazowieckiej. Teraz został wiceprezydentem Skierniewic. Ma się zajmować inwestycjami. Jak na tę wiadomość zareagował nowy burmistrz Rawy Dariusz Misztal?

Nowe władze Rawy Mazowieckiej gratulują byłemu włodarzowi miasta Eugeniuszowi Górajowi i żartują, że teraz mają swoich ludzi w Skierniewicach. Nie zamierzają jednak zatrudniać osoby, która zajmowałaby się sprawami związanymi z inwestycjami i pozyskiwaniem na nie środków zewnętrznych.

– Bardzo się cieszę, że Eugeniusz Góraj został wiceburmistrzem Skierniewic. Gratulujemy mu objęcia tego stanowiska – mówi Dariusz Misztal, obecny gospodarz Rawy. – Myślę, że w naszym gronie postaramy sobie poradzić z inwestycjami. Jeśli będzie taka konieczność albo będziemy mieć jakieś kłopoty w tym względzie, to podejmiemy odpowiednią decyzję, ale nie sądzę – dodaje. – Ne te inwestycje, które zostały zaplanowane za poprzedniej kadencji i te, które my planujemy, jest szansa, że uda nam się pozyskać pieniądze. Prowadzę rozmowy i uważam, że wszystko jest na dobrej drodze.

Wiceburmistrz Tomasz Nowicki zwraca uwagę, że dlaczego Urząd Marszałkowski miałby się wycofywać ze złożonych wcześniej deklaracji? – Myślę, że to co zostało zapowiedziane to będzie. Natomiast jeśli chodzi o dalsze inwestycje w następnych latach to już jest zupełnie odrębna kwestia – dodaje.

Anna Popłońska

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.