Rawianin zatrzymany za kradzież wkrętarko-wiertarki

Czytaj dalej
Fot. KPP w Rawie Mazowieckiej
Redakcja

Rawianin zatrzymany za kradzież wkrętarko-wiertarki

Redakcja

Rawska policja informuje, że zatrzymano sprawcę kradzieży wkrętarko-wiertarki wartej 1000 złotych. Mężczyźnie grozi do 5 lat więzienia.

21 czerwca dyżurny otrzymał zgłoszenie o kradzieży wkrętarko-wiertarki, którą posługiwał się pracownik na stacji paliw przy ulicy Mszczonowskiej. Funkcjonariusze na monitoringu stacji rozpoznali mieszkańca Rawy Mazowieckiej.
– Widzieli, jak mężczyzna w wieku około 70 lat zabiera pozostawioną na chwilę wiertarkę, wkłada do koszyczka zawieszonego na rowerze i odjeżdża z miejsca — informuje rzecznik rawskiej policji.
Mężczyzna nie ma stałego miejsca zamieszkania i policjanci szukali go przez kilka dni. 23 czerwca 71-latek został zatrzymany na ulicy Skierniewickiej. Mężczyzna wchodził na ogródki działkowe. W altance, której zamieszkiwał, mundurowi znaleźli skradzioną wkrętarko-wiertarkę. Mieszkaniec Rawy nie krył zdziwienia. Był totalnie zaskoczony wizytą policjantów. Zapytany o powód kradzieży, stwierdził, że miał dwie śrubki do przykręcenia i na pewno by oddał sprzęt właścicielowi. Za kradzież, grozi mężczyźnie do 5 lat pozbawienia wolności.

Redakcja

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.