Rawscy policjanci zatrzymali sprawcę usiłowania zabójstwa

Czytaj dalej
Fot. Komenda Powiatowa Policji w Rawie Mazowieckiej
Redakcja

Rawscy policjanci zatrzymali sprawcę usiłowania zabójstwa

Redakcja

Rawscy policjanci zatrzymali 21-letniego sprawcę usiłowania zabójstwa. W piątek funkcjonariusze doprowadzili podejrzanego do prokuratury, gdzie usłyszał zarzut usiłowania zabójstwa.

Kryminalni z Rawy Mazowieckiej na podstawie uzyskanej informacji ustalili, że w dniu 30 stycznia 2019 roku w godzinach wieczornych w miejscowości Rawa Mazowiecka doszło do ugodzenia nożem 28-letniego mieszkańca powiatu rawskiego. Mężczyzna siedział na ławce przy ul. Plac Marszałka Piłsudskiego. Sprawca to 21-letni mieszkaniec Rawy Mazowieckiej notowany wcześniej przez policję. Pomiędzy mężczyznami nie doszło do żadnej kłótni ani sprzeczki. Nie znali się wcześniej. Po chwili rozmowy podczas pożegnania podali sobie ręce i wówczas sprawca zadał cios scyzorykiem w okolice klatki piersiowej. Po czym "nożownik" zbiegł z miejsca.

Policjanci zabezpieczyli ubranie pokrzywdzonego, które miał na sobie w chwili ataku z widocznymi uszkodzeniami materiału. W piątek 1 marca funkcjonariusze doprowadzili do prokuratury zatrzymanego, gdzie usłyszał zarzut usiłowania zabójstwa, a sąd zastosował wobec niego tymczasowe aresztowanie na okres 3 miesięcy.

Redakcja

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.