Rekordowe zadłużenie. Budżet miasta na kredyt... zaufania opozycji

Czytaj dalej
Fot. Marcin Niklewicz
Marcin Niklewicz

Rekordowe zadłużenie. Budżet miasta na kredyt... zaufania opozycji

Marcin Niklewicz

Bez dyskusji i bez istotnych poprawek skierniewicka rada miasta uchwaliła budżet na 2019 rok. Plan finansowy zakłada kilka dużych inwestycji i wzrost zadłużenia miasta, które za rok może przekroczyć 181 mln złotych.

- Radni obecnej kadencji, ze względu na kalendarz wyborczy, mieli znikomy wpływ na kształt budżetu - podkreślał radny Janusz Pastusiak. - Niepokojący jest duży poziom zadłużenia, zwłaszcza dynamika długu. Ale jesteśmy gotowi zaufać i nie będziemy głosować przeciw - dodawał w imieniu klubu radnych PiS.

Pozostało jeszcze 79% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł tygodniowo.

    już od
    2,46
    /tydzień
Marcin Niklewicz

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2025 Polska Press Sp. z o.o.

Dokonywanie zwielokrotnień w celu eksploracji tekstu i danych, w tym systematyczne pobieranie treści, danych lub informacji z niniejszej strony internetowej, w tym ze znajdujących się na niej publikacji, przy użyciu oprogramowania lub innego zautomatyzowanego systemu („screen scraping”/„web scraping”) lub w inny sposób, w szczególności do szkolenia systemów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji (AI), bez wyraźnej zgody Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie jest niedozwolone. Zastrzeżenie to nie ma zastosowania do sytuacji, w których treści, dane lub informacje są wykorzystywane w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe. Szczegółowe informacje na temat zastrzeżenia dostępne są tutaj.