Skatowali kompana od kieliszka. Dwójce łowiczan grozi dożywocie

Czytaj dalej
Fot. KPP Łowicz
Rafał Klepczarek

Skatowali kompana od kieliszka. Dwójce łowiczan grozi dożywocie

Rafał Klepczarek

Nawet dożywocie grozi dwójce łowiczan, którzy podczas spotkania zakrapianego alkoholem dotkliwie pobili kompana od kieliszka.

Do dramatycznych wydarzeń doszło 1 listopada w godzinach popołudniowych w jednym z prywatnych domów w południowej części Łowicza.

- Grupa trzech osób wspólnie spożywała tam alkohol - informuje Urszula Szymczak, rzecznik prasowy łowickiej policji. - W pewnym momencie kobieta wraz z jednym z mężczyzn zaatakowali 44-letniego łowiczanina, kopiąc go i uderzając po całym ciele. Pokrzywdzonemu udało się wykorzystać nieuwagę napastników i wyrwać się im oraz uciec z mieszkania.

Mężczyzna został tak zmaltretowany, że trafił do szpitala. Policjanci o przestępstwie zostali powiadomieni jeszcze tego samego dnia. 2 listopada ich działania doprowadziły zatrzymania 51-letniej kobiety i jej 36-letniego kompana.

Z uwagi na charakter obrażeń i sposób działania sprawców przy użyciu niebezpiecznego narzędzia prokuratura podstawiła mieszkańcom Łowicza zarzuty usiłowania zabójstwa. Sąd Rejonowy w Łowiczu 3 listopada aresztował oboje podejrzanych na trzy miesiące.

Rafał Klepczarek

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.