Skierniewiccy policjanci interweniowali na S-8

Czytaj dalej
Redakcja

Skierniewiccy policjanci interweniowali na S-8

Redakcja

Niecodzienna sytuacja miała miejsce 21 listopada w godzinach popołudniowych na drodze ekspresowej S-8. 25-latka z zaburzeniami zachowania wysiadła z auta i wybiegła na drogę. Na szczęście nie doszło do wypadku. Została odnaleziona przez patrol ze skierniewickiej komendy policji, obezwładniona i przekazana pod opiekę służb medycznych.

21 listopada 2018 roku około godziny 16:40 patrol ruchu drogowego ze skierniewickiej policji został skierowany na trasę S8 gdzie miała przemieszczać się dziwnie zachowująca kobieta. Z ustaleń wynikało, że wcześniej jechała ona ze swoim ojcem. Nagle zaczęła się irracjonalnie i niebezpiecznie zachowywać. Mężczyzna musiał zatrzymać samochód. Wówczas córka wysiadła i uciekła. Do pomocy w poszukiwaniu tej młodej kobiety szybko skierowane zostały kolejne patrole. Istniało zagrożenie, że może ona wbiegać pod jadące auta. W końcu 25-letnią obywatelkę Włoch wypatrzyli na drodze policjanci z wydziału kryminalnego. Doprowadzenie jej do radiowozu było trudne, ponieważ przejawiała trudne do przewidzenia i opanowania zachowania. Ostatecznie została przekazana pod opiekę służb medycznych.

Przykład ten pokazuje jak mało przewidywalne sytuacje mogą nas spotkać na drodze. Do wzmożonej czujności zobowiązują nie tylko pogarszające się warunki pogodowe, czy szybciej zapadający zmierzch. Taką ostrożność należy zachować zawsze aby móc w porę podjąć właściwą reakcję.

Redakcja

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.