Roman Bednarek

Skierniewice. Motocyklista wpadł pod nadjeżdżające auto

Skierniewice. Motocyklista wpadł pod nadjeżdżające auto Fot. Roman Bednarek
Roman Bednarek

Do bardzo groźnego wypadku z udziałem motocyklisty doszło w sobotę, 26 czerwca, na ulicy Batorego . Kierowca jednośladu spadł ze swojego pojazdu i wpadł pod nadjeżdżający z przeciwka samochód osobowy. Motocyklista ze Skierniewic został odtransportowany śmigłowcem do szpitala.

Do wypadku doszło około godz. 12.30 w okolicy urzędu pocztowego na ulicy Batorego. Jak relacjonowali świadkowie wypadku, motocyklista był zmuszony do nagłego hamowania, „położył” motocykl, wypadł z niego, po czym przekoziołkował na przeciwległy pas ruchu, wprost pod nadjeżdżającą z przeciwka toyotę. Skierniewiczanin utknął pod pojazdem.

Z ustaleń policji wynika natomiast, że przed jadącym ulicą Batorego w kierunku osiedla Zadębie motocyklistą przyhamowało auto osobowe, motocyklista - hamując - uderzył w tył poprzedzającego go pojazdu.

Przybyli na miejsce wypadku strażacy wydobyli spod toyoty rannego. Ratownicy medyczni razem ze strażakami udzielili mu pierwszej pomocy. Wezwano również śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, który wylądował na placu w okolicy marketu Netto. Ranny motocyklista został odtransportowany do szpitala w Łodzi.

Z ostatnich informacji wynika, że życie kierowcy motocykla nie jest zagrożone.

Roman Bednarek

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.