Marta Denisiuk, kub

Skierniewice: wybieramy najpiękniejszą działkę [KONKURS]

Działka Walerii i Zdzisława Maj z ROD Konwalia Fot. Marta Denisiuk Działka Walerii i Zdzisława Maj z ROD Konwalia
Marta Denisiuk, kub

Wspólnie ze skierniewickim urzędem miasta oraz Rodzinnymi Ogrodami Działkowymi prowadzimy konkurs.

Skierniewicki urząd miasta oraz Skierniewickie Rodzinne Ogrody Działkowe organizują wspólnie konkurs "Wzorowa działka". Tygodnik "ITS" objął plebiscyt patronatem medialnym.

Celem konkursu jest wprawdzie "zachęcenie mieszkańców powiatu skierniewickiego do dbałości o estetykę działek rekreacyjnych oraz uprawnych", ale patrząc na piękne działki i ogródki skierniewiczan nikt chyba nie musi ich do niczego zachęcać. Dla większości naszych sąsiadów, znajomych i przyjaciół pielęgnacja zieleni to prawdziwa pasja, wystarczy przejechać się po naszym mieście czy zajrzeć na tzw. działki pracownicze.

Konkurs będzie rozstrzygany w dwóch kategoriach: działki uprawne oraz rekreacyjne (chodzi o te zgłoszone przez samych działkowców - tu lista jest zamknięta, a działki ocenione). Redakcja "ITS" dorzuciła jeszcze jedną kategorię: przydomowe ogródki i ogrody. Na naszych łamach będziemy prezentować przedstawicieli wszystkich trzech kategorii. Dla zwycięzców przewidziano ciekawe nagrody, które zostaną wręczone podczas Skierniewickiego Święta Kwiatów, Owoców i Warzyw.

Przedstawiamy działki z ROD Konwalia: pp. Walerii i Zdzisława Maj oraz p. Andrzeja Goli.

Prezentujemy również przydomowe ogrody pp. Aliny i Tadeusza Białkowskich, Bożeny i Krzysztofa Pejskich oraz Zofii Wosiak ze Skierniewic.

Czekamy na zgłoszenia przydomowych ogródków i ogrodów pod adresem its@dziennik.lodz.pl. Spośród zaprezentowanych na naszych łamach ogródków redakcyjne jury wybierze ten najpiękniejszy. Zapraszamy do zabawy.

Marta Denisiuk, kub

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.