Skierniewicka Liga Siatkówki 2019. Wyniki I i II ligi

Skierniewicka Liga Siatkówki 2019. Wyniki I i II ligi Fot. OSiR

Następne mecze Skierniewickiej Ligi Siatkówki już za nami.

IGNIS814
UKS KORABKA812
KOLREX BRZEZINY811
LKS RETKI87

Kolejne mecze w pierwszej lidze SLS za nami. W ostatni weekend Skierniewicki Węgiel zmierzył się z zespołem LKS Retki i wygrał we wspaniałym stylu z wynikiem 3:0. Drugi set nasza drużyna wygrała 10 punktami przewagi, a trzeci aż 13. Węgiel prowadzi w tabeli z 16 punktami.

Drugi mecz I ligi rozegrał się między Ignisem a UKS Korabka. Ignis wygrał z wynikiem 3:1.

Wyniki II ligi

VOLLFUN823
IIGNIS817
KU AZS PWSZ814
MECHANIK86
OLDBOY 80

17 marca zagrali Vollfun vs IIgnis. Przez dwa pierwsze sety na boisku dominował Vollfun. Drużyna jednak nie mogła być pewna swojej wygranej. Ignis pięknie obronił się w dwóch kolejnych setach. Końcówka meczu była bardzo emocjonująca. W tie-breaku udało się jednak pokonać IIgnis z wynikiem 15:12 i cały mecz 3:2.

Drugi mecz zagrał Mechanik z Oldboyem. Mechanik wygrał z wynikiem 3:0.

Przed nami faza play-off. Zostanie rozegrana do dwóch zwycięstw. Terminy fazy play-off:

- 2 marca -pierwszy mecz;

- 17 marca - drugi mecz;

- 31 marca - trzeci mecz (jeśli będzie potrzebny do rozstrzygnięcia).

Drużyna z piątego miejsca I ligizalicza bezpośredni spadek, a z pierwszego miejsca II ligi bezpośredni awans.
W następnych meczach 2 marca zagrają UKS Korabka vs. Kolrex Brzeziny (o trzecie i czwarte miejsce w I lidze) i Skierniewicki Węgiel vs Ignis (o pierwsze i drugie miejsce w I lidze). LKS Retki nie zagra w fazie play-off.
Kolejne mecze II ligi odbędą się w fazie play-off 2 marca. O trzecie miejsce zagrają KU AZS PWSZ z Mechanikiem, a o pierwsze i drugie Vollfun z IIgnisem.

Faza finałowa Pucharu Skierniewickiej Ligi Siatkówki zaplanowana jest na 13 kwietnia. Po turnieju około godziny 20 nastąpi oficjalna dekoracja ze wszystkimi drużynami.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.