KWP w Łodzi

Skierniewicka policja aresztowała za ciasteczka z marihuaną

Skierniewicka policja aresztowała za ciasteczka z marihuaną Fot. KWP w Łodzi
KWP w Łodzi

25 stycznia 2018 roku policjanci skierniewickiej komendy zatrzymali 30-latka, u którego podczas przeszukania znaleźli znaczną ilość marihuany. Mężczyzna w swoim domu ukrył prawie pół kilograma suszu roślinnego oraz ponad pół kilograma oleju konopnego zawartego w przygotowanych przez siebie ciastkach. Skierniewiczanin decyzją Sądu Rejonowego trafił już na 3 miesiące do aresztu.
25 stycznia 2018 roku Policjanci Wydziału Kryminalnego złożyli wizytę 30-letniemu mieszkańcowi Skierniewic. Podejrzewali, że mężczyzna może posiadać środki odurzające. Przeszukali więc budynek, w którym mieszkał. I tym razem intuicja ich nie zawiodła.
W garażu, piwnicy oraz na poddaszu odnaleźli zapakowany w słoiki i folię susz marihuany. Ponadto w ociepleniu poddasza zabezpieczyli pudełko, w którym były ciastka. Od razu podejrzewali, że nie są to zwykłe słodycze. Zapytany o odnalezione wypieki 30-latek przyznał, że ciastka te zawierają olej z konopi indyjskich. Jak oświadczył, ponad pół kilogramów wypieków wykonał sam. Odnalazł przepis na ciastka w internecie i krok po kroku kierując sie instrukcjami upiekł je. Zapewniał, że nikogo nimi nie częstował, gdyż przygotował je tylko na własny użytek. Łącznie w jego mieszkaniu policjanci zabezpieczyli ponad kilogram zabronionych substancji. 26 stycznia 2018 roku Sąd Rejonowy w Skierniewicach zastosował wobec 30-latka 3 miesięczny areszt. Za posiadanie znacznej ilości marihuany mężczyźnie grozi do 8 lat więzienia.

KWP w Łodzi

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.