Smerfy w przedszkolu i akcja charytatywna

Czytaj dalej
Magdalena Grajnert

Smerfy w przedszkolu i akcja charytatywna

Magdalena Grajnert

Na deski kinoteatru Polonez ponownie wracają fantastyczni Truskawkowi Rodzice. Tym razem będzie można zobaczyć spektakl pt. „Smerfy w przedszkolu”. W rolę niebieskich stworków wcielą się rodzice i dzieci związani z Przedszkolem nr 4 w Skierniewicach oraz gość specjalny.

- Gościnnie wystąpi doradca prezydenta Barbara Widulińska, która wcieli się w rolę smerfa Osiłka - mówi Sylwia Wenus-Brocka, aktorka grająca Ciamajdę.

Truskawkowi zapraszają dużych i małych fanów niebieskich stworków.

- Będzie dużo muzyki i smerfnych hitów, doskonała zabawa dla każdego niezależnie od wieku - dodaje Bibi, czyli Aneta Maszewska-Szymczak, reżyser spektaklu.

Truskawkowi Rodzice nie byliby sobą, gdyby całemu zamieszaniu nie towarzyszył szczytny cel.

- Tym razem chcielibyśmy razem z wami pomóc dwóm wspaniałym, młodym kobietom - Ani Kuli i Kamili Błońskiej, które walczą z rzadką, nieuleczalną chorobą, zespołem Devica - dodaje pani Sylwia.

Nie zabraknie dodatkowych atrakcji: będą zwierzaczki z balonów, swoją obecność zapowiedzieli też strażacy i policjanci, którzy przygotują coś ciekawego dla najmłodszych. W wydarzenie włączyła się także Szkoła Podstawowa nr 4 - klasa 4G wystąpi między spektaklami z przedstawieniem pt. „Ekologiczny żuk”.

Dla spragnionych i zgłodniałych znajdą się także soki i słodkie przekąski.

Truskawkowi czekają w niedzielę, 24 września do kinoteatru Polonez w dwóch turach: o godz. 10.30 i o godz. 12. Obecność obowiązkowa!

Magdalena Grajnert

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.