Śmiertelny wypadek w Jakubowie w gminie Kowiesy [ZDJĘCIA]

Czytaj dalej
bryg. Józef Stańczak - dowódca JRG KM PSP Skierniewice

Śmiertelny wypadek w Jakubowie w gminie Kowiesy [ZDJĘCIA]

bryg. Józef Stańczak - dowódca JRG KM PSP Skierniewice

Do zdarzenia doszło w dniu 30 kwietnia około godziny 8 rano na drodze powiatowej w miejscowości Jakubów gm. Kowiesy. Z rozpoznania wynikało, że na łuku drogi doszło do czołowego zderzenia suzuki vitara z nissanem pulsar.

Nissan pozostaje na poboczu drogi w pozycji na kołach, suzuki znajduje się przodem w rowie na prawym boku prostopadle do jezdni. W uszkodzonym suzuki vitara pozostaje zakleszczony poszkodowany 52-letni mężczyzna - jest niebezprzytomny. Pozostałe osoby uczestniczące w wypadku opuściły pojazdy o własnych siłach.

Prowadzane czynności ratownicze nie przyniosły spodziewanego efektu. Lekarz PRM stwierdził zgon poszkodowanego. Kierujący nissanem poszkodowany 70-letni mężczyzna został odwieziony do szpitala w Grodzisku Mazowieckim z podejrzeniem urazu obojczyka.
Pasażerki pojazdów - dwie kobiety nie doznały obrażeń - po przeprowadzonych badaniach pozostały na miejscu.

Ratownicy PSP odłączyli akumulatory w uszkodzonych pojazdach. Uszkodzone pojazdy zostały zabrane przez pojazdy pomocy drogowej. Po zakończeniu czynności prowadzonych przez Policję usunięto z jezdni elementy rozbitych pojazdów.

W trakcie działań ratowniczych droga w miejscu zdarzenia była zamknięta. W działaniach uczestniczyli strażacy OSP KSRG Wola Pękoszewska, OSP KSRG Paplin, OSP KSRG Mszczonów, PSP Skierniewice i PSP Żyrardów.

bryg. Józef Stańczak - dowódca JRG KM PSP Skierniewice

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.