Spotkanie z Aleksandrem Dobą w CKiS w Skierniewicach

Czytaj dalej
Redakcja

Spotkanie z Aleksandrem Dobą w CKiS w Skierniewicach

Redakcja

Centrum Kultury i Sztuki w Skierniewicach zaprasza na spotkanie z Aleksandrem Dobą w ramach Skierniewickiego Festiwalu Podróżniczego. Odbędzie się 26 października o godzinie 19 w sali kameralnej CKiS.

Centrum Kultury i Sztuki w Skierniewicach zaprasza na ekscytujące spotkanie z wyjątkowym człowiekiem. Osobą nieustraszoną, która do tej pory zorganizowała trzy wyprawy transatlantyckie pokonane w… kajaku. Aleksander Doba, gość specjalny festiwalu opowie o trudach podróży niewielkim środkiem transportu po niebezpiecznych oceanicznych wodach. Najdłuższa jego wyprawa trwała 167 dni!

Aleksander Doba – urodzony w 1946, emerytowany inżynier. Kajakarstwem zainteresował się dopiero po 30, ale owa miłość do sportu trwa do dziś. W 2015 roku otrzymał tytuł Podróżnika Roku National Geographic, a dwa lata wcześniej uhonorowano go Super Kolosem – najbardziej prestiżowym wyróżnieniem podróżniczym w Polsce.

I jak mówi słynny podróżnik:

„ZAWSZE TRZEBA ZACZYNAĆ OD MARZEŃ. POTEM PLANY. NO I TRZEBA SPRZĄTAĆ ŚMIECI Z RZEKI, BO JA POTEM KAJAKIEM NIE MOGĘ SIĘ PRZEBIĆ”

Cena biletów w przedsprzedaży: 25 zł, a w dniu spotkania 30 zł.

Redakcja

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.