Spróchniała ławeczka przy ulicy Wańkowicza 11 [ZDJĘCIA]

Czytaj dalej
Fot. Katarzyna Michałowska
Katarzyna Michałowska

Spróchniała ławeczka przy ulicy Wańkowicza 11 [ZDJĘCIA]

Katarzyna Michałowska

Stan ławeczki spod bloku przy ulicy Wańkowicza 11 zgłosili nam nasi Czytelnicy. Ławka jest spróchniała i dziurawa. Deski nie zostały wymienione.

– Stan ławeczki koło naszej klatki schodowej nas niepokoi. Deski są pourywane i dziurawe. Dzieci się tutaj bawią i boimy się, że w końcu ławka się pod nimi zarwie – mówią zgodnie państwo Koziarscy. – Zgłaszaliśmy się do spółdzielni kilka razy w tej sprawie.

Jakie jest zdanie Spółdzielni Mieszkaniowej Widok w tej sprawie?

– Było to wszystko nam zgłoszone, spółdzielnia już po prostu nie będzie robiła ławek – mówi pracowniczka administracji Spółdzielni Mieszkaniowej Widok.

Okazało się, że ławeczka została sprzed bloku wczoraj zabrana i nie wiadomo, co się dalej z nią stanie.

– Ławka została zabrana spod naszego bloku. Myślałem, że zostanie odwieziona po naprawie, ale do tej pory nie została odstawiona na miejsce – mówi pan Wacław Koziarski. – Jest taka ładna pogoda i chciałbym posiedzieć sobie przed blokiem.

Czekali pół roku aż ZDiT odbuduje im zniszczony przystanek. W końcu sami postawili na przystanku ławkę

Katarzyna Michałowska

Komentarze

5
Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

An

Serio? To jest artykuł który można znaleźć na pierwszej stronie mobilnego dziennika Łódzkiego? A gdzie informacja o nocnym pożarze na Kilińskiego? Jeśli macie dawać takie „newsy” to lepiej zostawcie puste pole będzie to bardziej interesujące.......

smerf maruda

No niemożliwe " spróchniała ławeczka " to skandal , jak takie rzeczy mogą się dziać we współczesnym świecie , czy powiadomiono już CBA ,ABW , CNN , PKP i Prezydenta ???

tym mniej ławeczek (spróchniały doszczętnie) mniej chodników , placów zabaw i tak dalej.

Jak w innych na blokach stawiane są ogniwa foto by zaoszczędzić na rachunkach to u nas w kółko maluje się bloki chyba plakatowymi farbami bo za rok trzeba znów odnawiać albo za kilka milionów wymienia się zawory (jedne z najdroższych) kiedy automat centralnie dostosowuje temp. kaloryferów do otoczenia. I mamy zdezelowane chodniki, wydeptane trawniki , porąbane klatki schodowe i podziurawione gradem balkony z poliwęglanu.

łódzki menel!

nieroby do roboty ławeczki!!!

mmm

https://www.youtube.com/watch?v=mrpTiax-R1w

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.