Strażackie ćwiczenia "Łowickie 2018" [ZDJĘCIA]

Czytaj dalej
Fot. Rafał Klepczarek
Rafał Klepczarek

Strażackie ćwiczenia "Łowickie 2018" [ZDJĘCIA]

Rafał Klepczarek

Jedna osoba zginęła, a dwie zostały ranne na skutek rozszczelnienia się instalacji i pożaru w stacji redukcji gazu w Łowiczu. Na miejsce skierowano około 50 strażaków z powiatu łowickiego.

To na szczęście tylko scenariusz piątkowych (5 października) ćwiczeń pod kryptonimem „Łowickie 2018”. Miały one na celu przygotowanie służb mundurowych z powiatu łowickiego na wypadek awarii sieci gazowej.

Ćwiczenia, które odbyły się na granicy Łowicza i Zielkowic, zorganizowała Powiatowa Komenda Straży Pożarnej w Łowiczu wraz ze starostwem. Nadzór nad całością miała KW PSP w Łodzi.

Rafał Klepczarek

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2025 Polska Press Sp. z o.o.

Dokonywanie zwielokrotnień w celu eksploracji tekstu i danych, w tym systematyczne pobieranie treści, danych lub informacji z niniejszej strony internetowej, w tym ze znajdujących się na niej publikacji, przy użyciu oprogramowania lub innego zautomatyzowanego systemu („screen scraping”/„web scraping”) lub w inny sposób, w szczególności do szkolenia systemów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji (AI), bez wyraźnej zgody Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie jest niedozwolone. Zastrzeżenie to nie ma zastosowania do sytuacji, w których treści, dane lub informacje są wykorzystywane w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe. Szczegółowe informacje na temat zastrzeżenia dostępne są tutaj.