Roman Bednarek

Święto z ulicznym handlem i targami ogrodniczo-rolnymi

W tym roku mają odbyć się również Targi Ogrodniczo-Rolne. Tradycyjnie odbędą w ssię w hali OSiR przy ul. Pomologicznej Fot. Archiwum W tym roku mają odbyć się również Targi Ogrodniczo-Rolne. Tradycyjnie odbędą w ssię w hali OSiR przy ul. Pomologicznej
Roman Bednarek

W tym roku Skierniewickie Święto Kwiatów, Owoców i Warzyw ma się odbyć w tradycyjnej formie, o ile nie dopadnie nas czwarta fala pandemii i nie . W każdym razie od 16 sierpnia rusza sprzedaż miejsc handlowych na terenie, na którym odbywać będzie się impreza. Sprzedaż prowadzi Pływalnia Miejska Nawa.

Od 16 sierpnia Pływalnia Miejska Nawa rusza ze sprzedażą miejsc handlowych na SŚKOiW, które w tym roku odbędzie 18 i 19 września w tradycyjnej formie. Przynajmniej takie są plany władz miasta, ponieważ ewentualna czwarta fala pandemii ewentualne obostrzenia może unicestwić te plany.

- Mamy do zaoferowania od 1.100 do 1.200 modułów miejsc handlowych o szerokości ok 2 metrów, a więc tak samo, jak na każde święto - tłumaczy Tomasz Przybysz, prezes spółki Pływalnia Miejska Nawa.

Pozostało jeszcze 70% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł tygodniowo.

    już od
    2,46
    /tydzień
Roman Bednarek

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.