Sylwester można spędzić pod gołym niebem

Czytaj dalej
Fot. Pixabay
Katarzyna Michałowska

Sylwester można spędzić pod gołym niebem

Katarzyna Michałowska

Wkrótce Sylwester. To czas podsumowań i przemyśleń, ale także czas zabawy. Gdzie wybiorą się w tym roku skierniewiczanie i ile za to zapłacą?

Urząd miasta jak co roku przygotowuje na skierniewickim rynku imprezę, która ściągnie tłumy. Będą sztuczne ognie, występy The Postman i Szalonych Gitar. Tuż przed północą prezydent Skierniewic złoży mieszkańcom życzenia noworoczne. Jest to główna miejska impreza, oczywiście bezpłatna.

Chcąc wybrać się na bal sylwestrowy poniesiemy już spore koszty. Za zabawę w nowej hali OSiR zapłacimy 500 zł za parę. Imprezowicze mogą liczyć na gorące dania kuchni polskiej i światowej cateringu W Pół Drogi, alkohol bez limitu, Drink Bar oraz występy zespołu Rafael oraz DJa.

Skierniewiczanie polecają także miejsca w pobliżu miasta np. Ranczo nad Rozlewiskiem w Dolecku w gminie Nowy Kawęczyn (480 zł za parę) lub w Domie Weselnym w Mokrej Lewej (450 zł za parę). O wiele mniej zapłacimy na przykład idąc na imprezę do OSP Miedniewice. Cena to 380 zł za parę. Dla uczestników gwarantowane są: 5 dań, pół litra wódki na parę oraz zespół Modar Junior. Jeszcze mniej, bo 360 zł za parę zapłacimy w świetlicy wiejskiej Kuźnia Kultury w Dębowej Górze.

Dzieci także będą miały swój bal. 30 grudnia będą świętowały w Sali Zabaw Puchatek w Skierniewicach (30 zł od dziecka).

Jeśli ktoś w tym ważnym dniu chciałby jednak wybrać się w dość nietypowe miejsce, to Szkoła Rzemiosła Survivalowego z Makowa zaprasza na Sylwester w lesie. Bilety kosztują 45 zł od osoby. Oferowane atrakcje to: gwieździste niebo, ognisko, doborowe towarzystwo, smaczne jedzenie, własna playlista, nocleg w stodole, w namiocie lub w pobliskiej kwaterze. Obowiązuje wygodny i ciepły strój oraz alkohol we własnym zakresie.

Katarzyna Michałowska

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.