Telefoniczny dyżur ekspertów w ZUS na terenie województwa łódzkiego

Czytaj dalej
Redakcja

Telefoniczny dyżur ekspertów w ZUS na terenie województwa łódzkiego

Redakcja

ZUS kończy wysyłkę listów z informacją o stanie konta ubezpieczonego. W liście obok zestawienia składek za ubiegły rok, znajduje się także informacja o prognozowanej wysokości emerytury. Co ciekawe, kwota prognozowanej emerytury, wyliczonej w tym roku może być niższa od podawanej w ubiegłym roku. Dlaczego? Wynika to ze zmiany w obliczeniach związanych z obniżeniem wieku emerytalnego. Dla klientów, którzy są zainteresowani wysokością przyszłej emerytury, sposobem jej obliczania oraz możliwościami jej podwyższenia. Oddziały ZUS na terenie województwa łódzkiego organizują w najbliższy czwartek tj. 9 sierpnia, w godz. od 10:00 do 12:00 telefoniczny dyżur ekspertów.

Jeśli dostałeś list z ZUS z prognozą Twojej przyszłej emerytury, nie jesteś z niej zadowolony i chciałbyś wiedzieć jak została wyliczona oraz co zrobić żeby Twoja emerytura była wyższa, zadzwoń do nas. Konsultanci powiedzą Ci od czego zależy wysokość emerytury i co zrobić by była wyższa.

Każdy z Oddziałów ZUS na terenie województwa łódzkiego, zaprasza na telefoniczny dyżur ekspertów, którzy w czwartek 9 sierpnia w godzinach od 10:00 do 12:00 będą czekali na telefony od zainteresowanych swą przyszłą emeryturą klientów.

I Oddział ZUS w Łodzi

Nasi konsultanci będą dyżurowali przy telefonie pod numerem: 42 638 28 00 oraz 42 638 26 06.

II Oddział ZUS w Łodzi

Zapraszamy do zadawania pytań pod numerem telefonu: 43 823 32 63.

Oddział ZUS w Tomaszowie Mazowieckim

Pytania prosimy kierować pod numer telefonu: 44 726 36 00 wew. 401.

Zakład Ubezpieczeń Społecznych kończy wysyłkę listów do ponad 2 mln mieszkańców województwa łódzkiego. W całym kraju przesyłki zostały wysłane do 19 mln Polaków, którzy mają na koncie emerytalnym w ZUS zapisany choćby jeden grosz.

Obok informacji o stanie składek na koncie emerytalnym, w liście można znaleźć też informacje o prognozowanej wysokości emerytury. Kwota ta może być niższa od podawanej w ubiegłym roku. Powodem zmiany wysokości jest obniżenie wieku emerytalnego, co za tym idzie sposobu obliczenia wysokości prognozowanego świadczenia.

Jeżeli chcesz wiedzieć co ma wpływ na wysokość Twojej emerytury, co uwzględnia się przy obliczaniu prognozowanego świadczenia a jakie zmienne nie są brane pod uwagę? Zadzwoń w czwartek do ekspertów. Powiedzą co zrobić by Twoja emerytura była wyższa.

Redakcja

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.