Natalia Zwolińska

Tragiczny wypadek na autostradzie. Na A2 w powiecie łowickim lądował śmigłowiec

Tragiczny wypadek na autostradzie. Na A2 w powiecie łowickim lądował śmigłowiec Fot. PSP Skierniewice
Natalia Zwolińska

We wtorek, 14 września, tuż przed godz. 8 rano doszło do tragicznego wypadku na A2 w kierunku Warszawy. Na wysokości miejscowości Wólka Łasiecka w gminie Bolimów samochód osobowy marki Dacia uderzył w naczepę tira.

Jak informują skierniewiccy policjanci, prawdopodobnie, kierowca dacii nie zachował należytej ostrożności i uderzył w naczepę ciągnika siodłowego marki Volvo. Uderzenie było bardzo mocne. Samochód osobowy wbił się w naczepę na głębokość 1 metra. Poszkodowani zostali dwaj Ukraińcy podróżujący dacią. Pasażer, #31-letni mężczyzna, z bardzo rozległymi urazami twarzo-czaski przetransportowany został śmigłowcem LPR do szpitala w Płocku. 39-leni kierowca został przetransportowany karetką do skierniewickiego szpitala, był trzeźwy. Również #58-letni kierowca tira, obywatel Litwy, był trzeźwy.

Przebieg wypadku został ustalony przez policjantów na podstawie śladów na miejscu zdarzenia oraz uszkodzeń pojazdów. Jednak, jak podkreślają funkcjonariusze, drobiazgowe śledztwo dopiero przed nimi.

Natalia Zwolińska

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.